Sea Invaders – Shoot ‘ Em Up Yeni Apk 2022

Güncellendi
7 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sea Invaders – Shoot ‘ Em Up Yeni Apk 2022

Denizleri galaksi istilacılarından koruyun! Klasik bir dikey nişancı oyununda bir karakter seçin, becerilerini geliştirin ve fena patronlara karşı savaşın. Tüm dalgaları yenmek ve düzen atlamak için onları vur!

Güçlü düşmanların denizlerini temizlemeniz gereken keyifli bir arcade uzay gemisi atış oyunu Sea Invadersa hoşgeldiniz. Cetacean müttefiklerinden biri olarak oynayın ve farklı aksiyon senaryolarında savaşın: dalgayı tamamlayın, üç hususi yetenek arasından seçim yapın ve geri kalan seviyelerde daha kuvvetli olun. Kaç adet yenebilirsin? Son patronlara karşı dikkatli olun!

Bu özelliklere göz atın!

ADALARI KURTAR
Farklı dünyalarda oynayın ve denizleri paklayın. Her adanın işgalcilerle dolu birkaç seviyesi vardır ve son patronla yüzleşmek ve bir sonrakinin kilidini açmak için onları tamamlamanız icap eder.

YETENEĞİNİZİ SEÇİN
Bir dalgayı bitirdikten sonra, deniz memeliniz için güçlü bir beceri seçmeniz gerekecek. Saldırı gücünüzü, sağlığınızı, hızınızı geliştirin yada popüler ateş etme oyunlarında olduğu benzer biçimde hususi saldırılar donatın.

AÇIK EFSANEVİ SANDIKLAR
Bu uzay atış oyununu oynayın ve ödüllerle dolu destansı sandıkları açmak için ücretsiz anahtarlar alın: madeni paralar, değerli taşlar, nadir ekipmanlar ve bu aksiyon arcade nişancı oyununda birçok sürpriz.

Sea Invaders – Shoot

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Sea Invaders - Shoot ' Em Up Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Sea Invaders - Shoot ' Em Up Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.