Rüya Evim – Ev Tasarım Oyunu Modlu Apk İndir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Rüya Evim – Ev Tasarım Oyunu Modlu Apk İndir 2022

Quot;Tasarım oyunlarını sever misin? Rüya Evime hoş geldin! En iyi ev tasavvur oyunları, 3’lü bulmacaları oyna. Müthiş ev yenilemeleriyle, müşterilerin evlerine karar vermelerine, tasarlamalarına ve güzelleştirmelerine, hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardı et! Tasarım, dekorasyon, yenileme, inşa etme ve onarmayla harika bir rüya ev yaratmaya destek olmak için eğlenceli bulmacaları çöz.
Oyunun amacı kolay: müşterinin evini yada konağını tasarla, süsle, baştan yarat, dönüştür, onar ve yenile. Birçok ailenin evlerini tamir ettirmek ve yenilemek için güvenilmiş olduğu tasarımcı ol!

Özellikleri:
* Ev Tasarımı: Açık uçlu bağımlılık icra eden bulmaca oyunu. Kendi tarzında muhtelif stiller! Kendi bulmacanı yarat, başkalarının rüya evlerini, konaklarını ve hayallerini planla, inşa et, yenile, tasarla, süsle, onar, dönüştür ve tasavvur oyununda onları sevinçli et!

* Kendini ifade et: üst düzey tasavvur mobilya, aydınlatma, döşeme ve öteki inanılmaz dekor seçenekleriyle hayallerini yaşayacaksın. Dizayn anlayışına meydan oku- atmosferi uyumlu hale getirmek için duvar renklerini, döşeme ve mobilya yerleşimlerini planla. Kendi mobilyalarının her bir parçasını dizayn et. Odadaki herhangi bir yer, seçeceğin herhangi bir renk! Tasarım oyunlarında hayallerini yaşayacaksın!

* Yenile: Evleri, konakları, evimi geleneksel yada uygar stillerle yine tasarla. Sen karar ver, planla! Modası geçmiş iç tasarımları, cesur vurgular, renk patlamaları, şık ampuller ve kaplamalarla tasavvur oyunlarında olağanüstü yenilemelere dönüştür, göreceksin hayallerini yaşayacaksın.

* Mobilya Stilleri: Tüm mobilya türlerinde ustalaş ve gerçekten ustalaşmış bir dekoratör ol, her alan kişi kendi dizayn zorluğu ile geliyor! İç tasarımcı gözüyle gereken yerleri yenile, kendi bulmacanı yarat: mutfaklar, banyolar, oturma odaları, ofisler ve daha fazlası bu dizayn oyunlarında!

* Farklı Hikayeler: Farklı müşterilerle çalış.

Rüya Evim – Ev Tasarım Oyunu Apk Full download

* Birden fazla ev / konak / evim: Dizayn oyunlarında yalnızca tek bir esrarlı evi ve sadece tatlı bir fantastik hikayeyi planlamak, inşa etmek, tasarlamak yada restore etmekten sıkıldın mı? İnşa etmen, dönüştürmen, dizayn etmen, yenilemen veya süslemen için birçok gizemli ev simülasyonumuz var! Kendi bulmacanı yarat ve aile dostu oturma odaları, rustik mutfaklar, şık banyolar, döşek odaları, özel emek verme odaları, muhteşem yazıhane alanları benzer biçimde farklı oda stillerini bu dizayn oyunlarında tasarla ve yenile!

* Heycan verici 3’lü eşleştirmeler: Müthiş güçlendiriciler için yüzlerce keyifli 3lü eşleştirmeleri oyna. Tonlarca güçlendirici oluşturabilir, entresan 3lü eşleştirme seviyelerini geçmek için sihirli kombinasyonlar yapabilirsin. Daha fazla eşleştirme daha çok dekor ve eğlence demektir! Dizayn oyunlarında müşterinin evlerini, konaklarını, evimi çeşitli mobilya ve dekorasyonlarla özelleştirmek için bulmacaları kazan.

* Ödüller: Ödüllerin kilidini aç ve hayallerinin evini, konağını yada hayallerini, şaşırtıcı güzellikte süsleyerek müşterileri etkile.

* Sık içerik güncellemeleri: tasarlama, süsleme, yenileme, inşa etme, düzeltme ve dönüştürme becerilerini kullanmak, şaşırtıcı makyajlar kullanmak için yeni fırsatlarla sık ve ücretsiz öykü güncellemeleri!

Bir ev dönüştürücüsü olmak zorunda değilsin – ev yapımı, iç tasarım, dekorasyon, inşa etme, yenileme yada onarma hakkındaki bilgiye haiz olman gerekmiyor.

Dekorasyon görevini üstlen! Hayalindeki evi gerçeğe dönüştürmek için kendi tasarımını kullan. Hadi hayallerini yaşa, şimdi kendi bulmacanı yarat! Rüya Evimi oyna! Ev tasarımı oyununda kabiliyetini gösterme tarihi! Dizginleri el al kendi bulmacanı yarat ve hayallerinin evini şimdi hayata geçir! Hadi yola çık ve hayallerini yaşayacaksın. Rüya Evimi oynaması parasızdır. Şimdi ücretsiz haiz ol!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Rüya Evim - Ev Tasarım Oyunu Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Rüya Evim - Ev Tasarım Oyunu Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.