Racing Go – Araba Oyunları Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Racing Go – Araba Oyunları Yeni Apk 2022

Yeni otomobil yarışı oyunu mu arıyorsun?
2-3 dakika sonra sıkılmayacağınız ve birçok sürüş oyunu modu sunan otomobil oyunları?

Başka bir düz sürüş simülasyonu ve yüksek grafik kalitesine götürmüş olan yeni üst düzey bir yarış oyunu olan Racing go ya hoşgeldin.

Sana ancak heyecanlı trafik koşusu ile trafik sürücüsü sürüşü taktim etmek yerine, yarış arabası oyunumuz, arkadaşlarınla oldukca oyunculu otoban yarışı ve diğer Trafik dahil olmak üzere birden fazla yarış oyunu modu sunar, benzer otoyol otomobil yarış oyunlarından farklıdır Tur trafik yarışçıları.

Sonsuz otoyollarda arabanı sür, sıkıntılı kariyer görevlerinde trafiği solla, planları topla, yeni arabaların kilidini aç, onları yükselt ve sana benzersiz bir sürüş deneyimi sunmak için farklı kamera modlarıyla reel zamanlı yarışta arkadaşlarına meydan oku. Araba yarışı oyunumuz 3d, heyecan verici sokak yarışından normal araba trafiği ile rahatlatıcı serbest sürüş otobanına kadar her şeyi sunar.

️ 5 ARAÇTA YARIŞI Bir yol yarışı kategorisi sunan yeni yarış oyunlarına kıyasla, size aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca seçenek sunuyoruz. Kariyer yarış modu ile başlayın ve en iyi trafik yarışçısı olun. Planları toplayın, görevleri tamamlayın ve arabanızın hızını, yol tutuşunu, tekerleklerini yükseltin. Ek olarak, süper hızlı arabaların ve öteki araç türlerinin kilidini açın.

İşe gidip gelirken veya sakin boş zamanlarınızda rahatlatıcı bir sürüş için değişik yarış ortamlarında zamana karşı deneme veya ücretsiz koşmayı kontrol edin. İyi yarış oyunumuz harbiden keyif verici bir yarış sunabilir.

Racing Go – Araba Oyunları Apk Ücretsiz İndir

Ancak bu kadar değil, en heyecan verici olanı aşağıda açıklanan çok oyunculu yarış modumuzdur.

GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU YARIŞ (PVP) Bazen ne kadar iyi bir trafik yarışçısı olduğunuzu düşündüğünüzle alakalı değildir. Bazen çevrimiçi gerçek yarış yarışmalarında bunu kanıtlamanız gerekir. Süper heyecanlı Trafik Turu yarış savaşlarını kontrol edin:

– En iyi otomobilinizi seçin ve öteki oyunculara gerçek zamanlı meydan okuyunuz – 100 farklı çevrimiçi göreve katılın ve rakiplerinizi yenerek ödüller kazanın – Talepler gönderin ve heyecanlı bir trafik yarışında arkadaşlarınıza meydan okuyunuz

ANAHTAR ÖZELLİKLER – Sınırsız oyun – Yakıt yada zaman sınırı yok – Farklı kamera modları: birinci şahıs, üçüncü şahıs, şoför kamerası ve daha fazlası – Çoklu kontrol modu: eğme, düğmeler veya direksiyon simidi – 5 oyun modu: Çok oyunculu, Sonsuz, Kariyer, Süreli Deneme, Serbest Koşu – Kariyer modunda 100 vazife – 5 realist ortam: Karayolu, Şehir, Çöl, Yağmur ve kar ile gündüz yada gece – Özelleştirilmiş otomobil oyunu özelliklerimiz size 40tan fazla farklı Rengi ve tekerlekleri özelleştirme özelliğine haiz arabalar – Planları biriktirerek veya satın alarak arabaların kilidini açın – Araç özelliklerini yükseltin: Hız, Taşıma ve Fren – Çeşitli trafik araçları: Kamyon, Otobüs, Minibüs, Pikap, SUVlar – Çok oyunculu yarış, sıkıntılı arkadaşlar, ve dünyanın her yerinden oyuncular.
– Çok oyunculu modda Nitrous hususi durumunu kullanma yeteneği – Akıcı ve realist sürüş

Artık en iyi trafik yarış oyununu aramayın!

Yarışa gidin ve en iyi araba oyunumuzun niçin devamlı olarak en iyi otomobil yarış oyunlarından biri olduğunu görün!

===

İPUÇLARI – Sonsuz modda daha fazla Taslak toplayarak yeni arabaların kilidini açın – 100 km/snin üzerinde sürerken, bonus puan ve nakit almak için yoldaki arabaları geçmeye çalışın – Sonsuz modda akşam ve gece canlandırırken ekstra para kazanın – Ters yönde sürüş iki yönlü extra puan ve nakit verir – Nitrousu doğru zamanda fazlaca oyunculu modda kullanın ve bundan en iyi biçimde yararlanın – Ekstra para kazanmak için sonuçlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın

Bu oyun sabit bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri geçerli olabilir)

BİZİ TAKİP EDİN https://www.Youtube.Com/c/Wolvesinteractive http://www.Wolvesinteractive.Com/legal/term-of-use

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Racing Go - Araba Oyunları Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Racing Go - Araba Oyunları Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.