Pretend Town Eğlence Parkı Modlu Apk İndir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Pretend Town Eğlence Parkı Modlu Apk İndir 2022

öykünmek oyun tema parkı dollhouse hikayeleri yapacak açık uçlu bir rol yapma oyunudur. Lise tatilleri sırasında ziyaretiniz esnasında eğlence parkında farklı oyun gezileri keşfedin. Bu rol oyun tema parkında birden fazla eğlencenin keyfini sanal yaratıcı dünyasını keşfedin. Özellikle otistik insanlar için üretilmiş parasız eğlence sürüşleri ve yiyecek otomobilleriyle oldukca sahneleri yönetin. Sanatsal öykü yapma becerilerini tema parkında eğlenmek için göster.

devasa bir roller coaster veya yüksek dönme dolap sürecek kadar cesur musun? ücretsiz çevrimdışı kullanılabilir kızlar için tüm yeni eğlence parkı simülasyon oyunları öğrenin! Besin fuarı ve serin sürmek ile son oyuncak ev oyunu. Parkı keşfederken ve atlıkarıncaya dönüş, roller coaster, sandalyeye binme sürüşü ve daha pek çok şey gibi deneyimler yaşayabileceğiniz her türden keyifli serüven var! Efsanevi korsan ejderha botu arkadaşlarınızla birlikte kızlar için bu oyun şeklinde davranın. Şehrin hastane hizmetlerinden kaçınmak için oyun rollendirirken kendinize iyi bakın.

ara vermeniz gerektiğinde, fast-food çantalarımı almak için atıştırmalık dükkanını ziyaret edebilir ve yanınızda götürebileceğiniz leziz bir fincan içebilirsiniz! Yiyecek standlarından biri hamburger, sandviç ve meyve suları sunar. Ve unutma, şehir eğlence parkları otizm arkadaşlarıyla her vakit daha eğlencelidir, bu nedenle birden fazla mini oyun oyna, süratli atıştırmalıklar yiyecek için kafeteryadaki karakterlerini canlandır. Elbiselerini değişiklik yapmak için alışveriş merkezlerinde gördüğümüz şeklinde giyinme mağazasını ziyaret edin. Tazelenmek için dinlenme odalarını ziyaret edin.

Pretend Town Eğlence Parkı Apk Full

Tema parkı tarafına gelmeden önce otel mutfağından patlamış mısırları yiyin. Asmar olan insanoğlu için bile hayat hayal kuvvetiyle doludur. Büro tatillerinde dünyada bazı macera hikayeleri hayal edebilmek için kaşif olun. Tema parkında kale alanına seyahatiniz muhteşemdi.

tema tamircisi olan profesyonel tamircidir. çöpleri toplayın ve eğlence parkını düzenli ve pak hale getirmek için çöp kutusuna atın. Parkta oynayabileceğiniz oldukça sayıda interaktif eşya. Mini oyuna vurarak ve sürpriz oyuncaklar kazanabilmek için oyuncak kabinini ziyaret edin. Aynı zamanda şık ve eğlenceli görünmek için komik gözlükler, şapkalar ve ayakkabılar giyinin.

tema parkı özellikleri oyna pretend:

– 2 kaydıraklı havuzun tadını çıkarın
– Arkadaşlarınız ve ailenizle dışarıda eğlenmek için birçok park gezisi
– can sıkıntısından size yardımcı olabilecek mini oyunlar
– aç müşterilerinize yemek servisi yapın
– karakterleri elbise raflarından değiştirir. Ayakkabı, şapka, gözlük ve kıyafet giymek
– gömme koltuk dahil aksesuarları olan erkek kadın tuvaletleri

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Pretend Town Eğlence Parkı Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Pretend Town Eğlence Parkı Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.