PetrolHead Efsane Arabalar Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

PetrolHead Efsane Arabalar Yeni Apk 2022

Yeni en gerçekçi otomobil sürüş deneyimini yaşa, rakiplerine birbirinden eğlenceli yarışlarda meydan okuyarak efsane ol!

PetrolHead: Gerçekçi ve Üst seviye grafikleri ile aradığınız sürüş deneyimini size elde edecektir. Asfalt üzerinde süratli sürüş becerilerini ve drift marifetlerini yarıştır, sınırlarını zorla ve yarış pistinde efsaneleşmiş yarışçı olma yolunda ilerle. Görevleri tamamla, en iyi arabalara haiz ol ve dünya çapında yarışçılarla savaşım et!

TEK / ÇOK OYUNCULU
Kariyer Modu ile sürüş becerilerini geliştir. Görevleri tamamla ve garajını gittikçe büyült. Kendini değişik modlar üstünde test et ve araç kullanma becerilerini göster! Gittikçe zorlaşan bu bölümlerde sınırlarını zorla. Farklı araçlarla ortamlara hakim ol ve sürüş yeteneklerini sergile! Dünya Çapından birbirinden Usta sürücüler ile fazlaca oyunculu haritalarda boğuşmaya hazır ol!

ARABALARINI KİŞİSELLEŞTİR
Üst seviye grafik kalitesi ile tutkunu olduğunuz 80den fazla otomobile sahip ol. Arabalarına en uygun rengi, çıkartmaları ve geliştirmeleri kura çekmek için atölyeyi kullan. Diğer oyunculara hayalindeki aracı göster ve oyun keyfini katla! Birçok farklı kombinasyon arasından en iyisini sen yap ve yolların sahibi ol.

YAŞAYAN BİR ŞEHİR
Kocaman bir harita üzerindeki yan görevlerle asla sıkılma ve aracını sürebildiğin kadar sür. Keşfetmek için seni bekleyen bu devasa haritadaki görevleri bul ve tamamla! Seçtiğin moda girmeyi beklerken özgürce aracını kullan ve eğlenceye hiç ara verme!

GÖREV VE ROZET
Görevleri tamamla başarım kazan. Kazandığın başarımların kombinasyonlarına bakılırsa rozetlerini topla! Ustalaştığın alanın rozetlerini profilinde sergile! Herkes hangi mevzunun uzmanı olduğunu görsün!

OLAĞANÜSTÜ GRAFİKLER
Gerçekçi grafiklerle kendini tamamen yollarda hisset.

PetrolHead : Efsane Arabalar Apk Full download

İstersen aracın ile drift yarışı yapabilir ve motor gücü yarıştırma etkinliklerine katılabilirsin! Bu süresiz sürüş deneyiminde reel hayatta yapmak istediklerini bu oyunda yapabilirsin!

GERÇEKÇİ MEKANİKLER
Gerçeğine yakın dizayn edilmiş vasıta mekanikleri ve fiziği ile sürüş yeteneklerini göster. Aracının kontrolü reel hayatta da olduğu benzer biçimde tamamen senin ellerinde.

Uzun süredir aradığınız aleni şehir modu ve mekanik sistem artık sizinle! Şehir modu ile kurulan mekanik bir sistem içinde aşırı havalı araçlarla sınır araçları dene ve zorlu bölümlerde efsaneleşmiş ol. Seçim yaparak hızlı arabalar arasından güç gösterisi için sana en müsait aracı seç ve aşırı zorlu bölümlerde aşırı havalı araçları aleni sistem ile kontrol et!

*********
Website: http://lethestudios.Net
Instagram: playpetrolhead
Twitter: @LetheStd
Twitch: lethestudios
Reddit: r/LetheStudios
Facebook: @lethestudios
Discord: Lethe Club

*********

Gizlilik Politikası: https://lethestudios.Net/privacy.Html
Kullanım Şartları: https://lethestudios.Net/terms.Html

© 2020 Lethe Studios. Tüm hakları saklıdır.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

PetrolHead Efsane Arabalar Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK PetrolHead Efsane Arabalar Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.