Paycell – Cüzdan, Ödeme, Kart Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Paycell – Cüzdan, Ödeme, Kart Yeni Apk 2022

Dünyanı kolaylaştıran ödeme teknolojisi Paycell’i indirip bütün harcamalarınızı avantajlı hale getirmeye ne dersiniz? O zaman Paycell’in fırsatlarla dolu dünyasını keşfedin!
Başvuru istemez, operatör bağımsız hepimiz kullanabilir ve yaş sınırı yoktur.

***Paycell ile Tüm Ödemelerinizi Yapın ve Harcama Yaptıkça Kazanın***

Alışverişten, fatura ödemeye, 7/24 para transferinden, QR ile temassız ödeme işlemlerine bütün günlük finansal ihtiyacınız olan şeyleri tek bir tatbik üstünden güvenle yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz anda size hususi tanımlanmış limitinizi tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

***Size Özel Tanımlanan Hazır Limit’inizi Hemen Kullanmaya Başlayın**

Paycell, Hazır Limit özelliği ile gereksinim duyduğunuz anda yanınızda. Uygulamayı indirdikten sonra size özel Hazır Limit tutarınızı öğrenebilirsiniz. Bu limit ile isterseniz anlaşmalı Paycell noktalarında QR veya cep telefonu numaran ile alışveriş yapabilirsiniz, isterseniz bir kısmını Paycell Kart’ınıza yükleyip arzu ettiğiniz yerde harcayabilir ya da nakit olarak çekebilirsiniz. Geri ödemesini Turkcell faturanıza yansıtarak yapabilirsiniz.

***Paycell Kart’ınıza Kolayca Yükleme Yapın, Her Yerde Kullanın ve Puan Toplayın***
Kredi veya banka kartınız olsun yahut olmasın. Paycell Kart ile her yerde alışveriş yapabilir ve puan toplayabilirsiniz. Uygulamayı indirip kaydolduktan sonrasında Paycell Kart’ınızı telefon numaranızla anında aktive edip, para yükleyerek derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paycell Uygulaması Avantajları

Paycell mobil ödeme teknolojileri ile size yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Gelin, hangi avantajlardan yararlanabileceğinize bir göz atalım:

• Paycell QR ödeme seçeneği ile temassız, güvenli ve ergonomik bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.
• Paycell ile tüm faturalarınızı tek bir platformdan ödeyebilirsiniz.
• Hazır Limit ile size hususi sunulan limitinizi, ihtiyaç anında bütün alışverişlerinizde kullanabilir, geri ödemesini Turkcell faturanızla yapabilirsiniz.

Paycell – Cüzdan, Ödeme, Kart Apk Ücretsiz İndir

Sevdiklerinizden para isteyebilirsiniz.
• Kullandığınız banka yahut kredi kartlarını Paycell’e kaydedip, tekrar tekrar kart bilgilerinizi girmeden hızlı ve emin alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.
• Paycell ile yaptığınız harcamalardan kazanmış olduğunuz puanları uygulamada yer alan Paycell Hediye Dünyam’da harcayabilirsiniz. Paycell Hediye Dünyam sekmesine tıklayarak kazandığınız toplam puanı ve kazanabileceğiniz hediye çeklerini görebilirsiniz. İnternet paketinden, fidan bağışına ve değişik markaların armağan çeklerine kadar pek oldukça fırsat burada sizi bekliyor.
• İstanbul Kart’ınıza bakiye yükleme işlemlerini Paycell ile gerçekleştirebilirsiniz.
• Turkcell TL ve Paket yüklemelerinizi yapabilirsiniz.
• Paycell Oyun Pini ile oyunlarda gücünüze güç katabilirsiniz. Paycell uygulamasından kolayca oyun pini alabilirsiniz, dilerseniz arkadaşınıza armağan edebilirsiniz.
• Paycell’de armağan almak oldukça kolay. Uygulama üstünden çeşitli markların armağan çeklerini ister kendiniz için alabilir, isterseniz de arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Dünyanı kolaylaştıran ödeme teknolojisi Paycell kampanya ve avantajları ile sizi bekliyor! Hemen Paycell indirin, Paycell’e özel avantajlardan yararlanmaya başlayın.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Paycell – Cüzdan, Ödeme, Kart Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Paycell – Cüzdan, Ödeme, Kart Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.