Online Adam Asmaca Bilgi Oyunu Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
22 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Online Adam Asmaca Bilgi Oyunu Modlu Apk İndir 2022

En popüler ve keyifli kelime oyunu olan Online Adam Asmaca ile karşınızdayız. Basit ve tekli oynanan klasik Adam Asmaca bulmaca oyununu, bambaşka bir boyuta taşıdık. Online oyun kategorisinde değerlendirebileceğiniz, 2 kişilik oyunlara değişik bir nefes getirdik. Bu online kelime oyunu ile kelime dağarcığınızı geliştirirken, yeni arkadaşlıklar kurabileceksiniz. Oyun içi sohbet imkanı ile rekabeti sohbet ile taçlandırabileceksiniz.

Diğer kelime oyunlarından farklı olarak, her gizli saklı kelime hakkında malumat veriyoruz. Tarih, coğrafya, tıp, edebiyat, popüler kültür şeklinde birçok mevzuda bilgiler veriyoruz. Bu ücretsiz kelime oyunu ile kendinizi malumat yarışmasında şeklinde hissedeceksiniz. Türkçe kelime oyunu olmasının yanı sıra İngilizce seçeneğimiz de mevcut. Yurt dışından rakiplerle de İngilizce kelimelerle yarışabilirsiniz. İngilizce kelimeler hakkındaki da ek bilgiler veriyoruz. İngilizce öğrenen yada İngilizcede yabancı rakipleri yeneceğini düşünen herkesi bekliyoruz. Bu açıdan İngilizce kelime oyunu da diyebiliriz. Sorulu kelime oyunu olmasının yanı sıra, aynı zamanda bir online bilgi yarışmasıdır. Gizli kelimeyi rakibinizden önce bulmak için bir dedektif gibi iyi düşünüp, ipucunu doğru değerlendirmeniz gerekiyor. Sizlerin yardımıyla 2021 parasız oyunlarının arasında adımızdan sıkça laf ettireceğiz. Belki de 2021 en iyi oyunu olacağız.

2021 En iyi kelime oyunu olmaya namzet oyunumuz iyi mi oynanır?

Online Oyun Modu:

Öncelikle 3 farklı oyun odasından bir tanesini seçmeniz gerekir. Bu odalarda değişik sorular ve farklı oyun kuralları vardır. Eşleştiğiniz rakibinizle teke tek oyun başlar. Sıra ile harf seçerek, verilen ipucunu da göz önünde bulundurarak gizli saklı kelimeyi bulmaya çalışırsınız. (Oyun soru yanıt şeklinde değildir. Verilen ipucu doğrudan bir soru değildir. Sadece cevabı bulmanıza destek sağlar.

Online Adam Asmaca Bilgi Oyunu Apk download

Tahmininiz yanlış çıkarsa oyunu kaybedersiniz. Oyun sonucunda gizli kelime ile alakalı ek bilgi görürsünüz. Kazansanız da kaybetseniz de yeni bilgiler edinmiş olmuş olursunuz. Bu açıdan bir malumat oyunudur.
Ayrıca rastgele eşleştiğiniz rakibinizle oyun sırasında söyleşi edebilirsiniz. Oyun sonrasında ise tanışmak için arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. Eğer kabul ederse yeni bir dostunuz oldu demektir 🙂 Karşılıklı oyunlar içinde en rahat sosyalleşebileceğiniz oyundasınız.

Arkadaş ile Oyun Modu:

Arkadaş olduktan sonra arzu ettiğiniz zaman arkadaşınıza özel oyun daveti gönderebilirsiniz. Böylece arkadaşınız ile rekabet edebilirsiniz. Arkadaş ile oyun modunda kazanıp kaybetmeniz, haftalık puanınızı etkilemez. Arkadaş olmanızın bir diğer artısı ise oyun dışında da parasız biçimde sohbet edebilirsiniz.

Tekli Oyun Modu:
Çok kişilik oyun olmasının yanı sıra, kendi kendinize de yarışabilirsiniz. Bu bölümde süre kısıtlaması olmaksızın 200 seviyeyi tamamlamanız beklenir. Her seviyede art arda 3 kelimeyi bil bakalım. Eğer bilirseniz düzen tamamlanmış olur. Her geçilen seviye için 5 online puan hediye edilir. Bilmece oyunumuzda olası olduğunca hediyeler veriyoruz.
2 Kişilik online oyunlardan kafa topu, online satranç, kelime avı, kelimelik, kelime savaşı benzer biçimde kelime oyunlarından farklıyız. Bir bulmaca oyunu olarak da görebilirsiniz. Hatta online sohbetli bulmaca oyunu!

Kelime oyunları Türkçe ve kelime oyunları İngilizce kategorilerinde hem bilgi hem arkadaş edinebileceğiniz, mükemmel bir 2 benlik online oyun olan, Adam Asmaca Multiplayer olarak herkesi yarışmaya bekliyoruz.

* Görüş ve kıymetli yorumlarınızı bekliyoruz.
* Oyunun grafik tasarımında kreatif içerikler üreten Tuğçe Düşova İşbilire desteğinden ötürü teşekkür ederiz.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Online Adam Asmaca Bilgi Oyunu Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Online Adam Asmaca Bilgi Oyunu Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.