Oda Planlayıcısı Ev Dizaynı Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
1 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Oda Planlayıcısı Ev Dizaynı Modlu Apk İndir 2022

Evinizi en iyi oda tasarımcısı ve ev dizayn etme uygulaması ile dekore edin ve mobilya döşeyin. Yatak odası, banyo, vb. Için hazır tasarımlardan ilham alın. Ev tasarımcısı ile iç mimari fikirleri edinin ve projenize başlayın.

Birinci sınıf oda görselleştirme ve ev dizayni uygulaması.

GELİŞMİŞ EV TASARIMI VE ODA PLANLAYICISI
Kataloğumuzdan mobilya seçerek hayalinizdeki evi tasarlayın ve sanal gerçeklik 3d ev tasarımcısı ile evinizin iyi mi görüneceğini görün. Oyun oynamak kadar basit. Bu uygulamanın, en kapsamlı ev tasarımı ve ev dekorasyon uygulaması olduğunu söyleyen bunca kişi yanılıyor olamaz!

Milyonlarca kullanıcının ev dekorasyon ürünleri ve mimarlık fikirleri keşfetmek ve renovasyon, ev dekorasyonu, ev dizaynı, oda planlama ve mobilya dekorasyon projeleri için niçin oda tasarım uygulamamızı seçtiklerini siz de görün. Artık dekorasyon fazlaca rahat.

Oda planlama ve ev için tasarım uygulaması ile:
– Hayalinizdeki evi görselleştirin ve nasıl görüneceğini öğrenin
– Dünyanın en meşhur markalarından mobilyalar ile yaşam alanınızı zenginleştirin – duvar renginden mobilya düzenine her şeyi değiştirin
– Ev tasarımı fikirlerinizi eşiniz, ev dostunuz ya da mimarınız ile paylaşın – oyun oynamak kadar kolay
– Çevrimiçi ve çevrimdışı kullanın

HAZIR PROJELER
Uzmanların hazırladığı planlardan biriyle ev dekorasyon ve tasavvur çalışmanıza başlayın veya kendi planınızı oluşturun. Mobilya ve dekorazon değiştirin, tanınmış markaların mobilyalarını ekleyin, evinize yeni bakış açılarından bakın, realist resimler oluşturun ve bunların hayat bulmasını izleyin.

Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı Apk Full indir

Yaşam alanınızı rahatça dekore etmenizi ve yenilemenizi sağlar. Evinizi baştan yaratmak için de kullanabilirsiniz!

DAHA FAZLA HARİKA ÖZELLİK
Hazır tasarımlar, kapsamlı mobilya kataloğu (5.000 ürün), sınırsız oda oluşturma ve realist HD sahneler benzer biçimde ek özellikler haftalık, aylık veya yıllık otomatik yenilenebilen abonelik ile sizlere sunulmaktadır. Ödeme, satın alım onayı ile Google Play hesabınızdan çekilir. Otomatik yenileme mevcut dönem sonundan en az 24 saat ilkin devre dışı bırakılmadığı sürece abonelik otomatik olarak yenilenir. Yenileme ücreti, mevcut dönemin son 24 saati içerisinde planınıza müsait olarak hesabınızdan çekilir. Satın alımınızdan sonra dilediğiniz vakit otomatik tercihlerinizi Google Play hesap ayarlarından yönetebilirsiniz. Ücretsiz deneme süresinin kullanılmamış bir kısmı kaldıysa, abonelik satın alındığı vakit bu hak kaybedilir.

Bu ev ve 3dekor uygulaması en popüler ev amp; dekorasyon 3d ürünlerini ihtiva eder.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Oda Planlayıcısı Ev Dizaynı Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Oda Planlayıcısı Ev Dizaynı Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.