NN Senin Mobilin Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
10 May 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

NN Senin Mobilin Modlu Apk İndir 2022

Kullanıcılarımızın işlemlerini daha basit ve hızlı yapabilmeleri için NN Hayat ve Emeklilik Senin Mobilin uygulamamız yenilendi. Uygulamaya TC kimlik numaran ve şifrenle giriş yapabilirsin.

Aradığın bilgilere kolayca ulaşabilmek için talep eder arama çubuğunu kullanabilir istersen de ‘’sesli arama’’ özelliğinden yararlanabilirsin. Sözleşmelerinde değişiklik yapabilir, farklı bir katkı oranı tutarı belirleyebilirsin. Uygulama içerisinde rahatça fon karşılaştırması yapabilir, fon dağılımını değiştirebilirsin.

Fonlarını öteki NN fonları ve Alternatif Yatırım Araçları ile karşılaştırabilirsin. Önce Sen dünyasında sana özel ayrıcalıkları görüntüleyebilir, havaalanı transferlerinden hobi indirimlerine kadar birçok fırsatı yakalayabilirsin.

NN Senin Mobilin Apk download

Tüm bunları yaparken renkli ve dinamik grafiklerimiz yardımıyla rakamlar içinde kaybolmazsın.

Sürprizlerimizden haberdar olmak istersen bildirim özelliğini açabilirsin.

Peki, seni ne benzer biçimde yenilikler bekliyor?

Yapılan güncelleme ile artık ‘işlemler’ sekmesinin altından ‘ek katkı payı ödeme’ işlemi gerçekleştirilebilir. NN Senin Mobilin üstünden ‘ödeme detayları değişikliği’ yapılabilir, ‘aleni vade ödeme işlemleri’ kolayca gerçekleştirilebilir, uygulama üstünden bulunan ‘dekont görüntüleme’ sayfasından Bireysel Emeklilik sözleşmesi, OKS ve yaşam poliçeleri görüntülenip; e-posta yönlendirmesi yapılabilir.

Mobil tatbik detaylar sekmesinde yer edinen ‘ödeme detayım’ alanı üstünden BES ve Hayat sözleşmeleri için tüm vadeler, ödenmemiş vadeler ve gelecek vadeler filtrelerinde bulunan ödenmemiş veya kısmi ödeme yapılma olan vadelere tıklanarak ödenmemiş tutar ödenebilir.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

NN Senin Mobilin Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK NN Senin Mobilin Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.