Myths or Reality 1 f2p Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
3 Kas 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Myths or Reality 1 f2p Modlu Apk İndir 2022

Myths or Reality: Fairy Landsin en yeni esrarlı arama ve bulma oyunlarını kazanmanız ihtiyaç duyulan yeni ücretsiz bulmacalar, zeka oyunları ve mini oyunlar! Bu nesne avı arayışının orijinal bulmaca ile hiç bir arsa farkı yoktur ve ana özelliği, Domini Games arayışının tamamını ücretsiz bir şekilde oynayabilmenizdir!

Bu, efsanelerin ve efsanelerin ardındaki doğruyu ortaya çıkarma becerisine haiz ünlü bir araştırmacı rolünü üstlenme şansınız! Uzak bir İngiliz köyünün başkanı sizden bir dizi ilginç kaybolma vakasını ve hatta yerlilerden gelen ilginç hikayeleri araştırmanızı istediğinde, çevredeki ormanda gerçekten de sıra dışı bir şeyin gizlendiğini çabucak keşfedersiniz. Ama nelerdir, ne istiyor ve en önemlisi perilerin gizeminin ardındaki hakikatı kim saklıyor? Kendiniz bulmanın tek yolu, zekanızı keskinleştirmek ve bu yepyeni Gizli Nesne Yapboz Macera oyununda yeteneklerinizi test edecek büyülü bir gizeme hazırlanmaktır!

‍️ Perilerin kaybolmalarının ardındaki gizemi bonus oyunda çözün!
Şaşırtıcı yolculuğun devamı, soruşturma oyunlarının bonus bölümünde sizi bekliyor! Görevlerin sırrını çözmek için gizli nesneleri aramaya başlayın!

‍️ Başarılar kazanarak ve en sevdiğiniz görevleri tekrarlayarak becerilerinizi sergileyin!
Üstesinden geldiğin her garip ve korkulu şey sana daha fazla güç verecek! Kahraman olmak için arama ve bulma oyunları oynayın!

‍️ Görevin etrafındaki bütün koleksiyonlara dikkat et!
Her yerde seni pek oldukca şey bekliyor, bu yüzden esrarlı bulmaca oyunlarımızı oyna! Tonlarca öğrenim edilebilir kitap, dönüşüm ritüeli öğeleri ve bulmak için para!

‍️ Özel duvar kağıtlarının, müziklerin, videoların ve daha fazlasının tadını çıkarın!
Gizli nesne serüven oyunlarımız, keyfini çıkarmanız için tonlarca bonus içeriğe haizdir! Daha fazla kayıp nesnenin bulunması gerekiyor!

En şaşırtıcı parasız gizli saklı nesne oyunlarından birini indirin – Efsaneler mi Gerçekler mi: Peri Diyarları! Oyunu tamamen parasız oynayın, ancak kendinizi sıkışmış hissediyorsanız yada bir mini oyunu halletmek istemiyorsanız, daha hızlı ilerlemenize destek olacak ipuçlarını satın alabilirsiniz!

—–
sorular? Support@dominigames.Com adresinden bizlere e-posta gönderin
Resmi web sitemizde diğer oyunları bulun: https://dominigames.Com/
Facebookta hayranımız olun: https://www.

Myths or Reality 1 f2p Apk Full download

Com/dominigames
Instagram sayfamıza göz atın ve bizi izlemeye devam edin: https://www.Instagram.Com/dominigames

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Myths or Reality 1 f2p Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Myths or Reality 1 f2p Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir