Mystery Night Adventure Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
18 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Mystery Night Adventure Modlu Apk İndir 2022

Ölümcül bulmacalarla dolu karabasan gibi yerlerde dolaşın, ipuçları için gizli saklı nesne sahnelerini arayın ve bu aşamada Sandmani alt edin ve serüven oyununu tıklayın.

Ücretsiz Deneyin ve peşinden oyunu beğenirseniz satın alın
Başkalarının hayallerini yürüme kabiliyetiyle doğdun. Ama kabusların efendisi Sandman biri size musallat olursa, kutsama bir lanete dönüşür. Arkadaşınız Laurayı şeytani pençesinden kurtardıktan seneler sonra, kendinizi başka bir coşku verici maceraya atılmış buluyorsunuz. Sandman intikam almaya karar verir ve şimdi Lauranın kocası Tim bir kabusa düşer. Bu büyüleyici gizli saklı nesne oyununda sonucunda uyanmasına yardım edin.

Oyun özellikleri:
– İlerleme sırasında değişikliklerle ilgi çekici hayal dünyası
– HD olarak 40tan fazla oyun yeri
– 30dan fazla 3D video ve ara sahne
– 12 mantık bulmacası ve atari mini oyunları
– Büyüleyici gizli nesne sahneleri
– Deneyimli HOG oyuncuları için koleksiyonlar ve başarılar

İster rüya ister karabasan olsun, bu tıkla ve tıkla macerası gerçek bir göz kamaştırıcı. Yüksek kaliteli arka plan çizimleri ve nefes kesici 3D videoları ile öteki bulma oyunlarının üzerine çıkıyor. Ortak formlarında hemen hemen asla gizli saklı nesne sahnesi olmadığı için aslen arama-bulma oyunlarına atfedilemez. Bunun yerine, Gizemli Gece Macerası, güzel hazırlanmış bir rüya dünyasında ipuçlarını toplamak ve bulmacaları halletmek için sizi bir mantık arayışına gönderir.

Mystery Night Adventure Apk Ücretsiz İndir

Ve oyun bulmanın sadık fanatikleri, içeride saklanan tüm izleyicileri tespit etme görevini üstlenebilirler.

Dahil edilen mini oyunlara ulaşınca, oyun deneyiminizi tamamlamak için hem zeka oyunları hem de yetenek oyunları vardır. Bir uçurumu geçmek için labirentte yolunuzu bulun veya hareketli platformlarda atlayın. Yuvarlanan toplar ve satranç yapbozlarıyla zihninizi değiştirin. Mağara resimlerindeki gizli mesajları deşifre edin, ipliklerin birbirine dolanmasını sağlayın ve geçmesi gereken daha çok mantıksal mini oyunla bir zekayı kanıtlayın. Hem gizli saklı nesneleri bulma aynı zamanda bulmaca çözme mevzusundaki çabalarınız başarılarla ödüllendirilecek. Öyleyse, Timi tamamen karanlığa düşmeden ilkin uyandırmak için en büyük korkularınızla savaşmaya hazırlanın. Bu soluk kesici gizli saklı nesne macera oyununu şimdi oynayın!

sorular? Icestonesup@gmail.Com adresinden teknik desteğimiz ile iletişime geçin.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Mystery Night Adventure Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Mystery Night Adventure Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir