Milyoner Ol Bilgi Yarışması Modlu Apk İndir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Milyoner Ol Bilgi Yarışması Modlu Apk İndir 2022

Hem eğlenip bununla beraber öğrenerek milyoner olmak ister miydiniz! Öyleyse Milyoner oyunu tam da size bakılırsa. Dünya çapında milyonlarca adamın alaka gösterdiği yarışmalardan esinlenerek hazırlanan milyoner ol oyununda, soruları cevaplayarak birçok mevzuda yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.

Milyoner ol, bir trivia oyunudur. Milyon sanal, fakat edinilen malumat gerçektir. Bu Trivia malumat yarışması oyununu oynayarak her alanda fazlaca muhtelif yeni bilgiler öğreneceksiniz.

Oyunda Genel Kültür, Tarih, Edebiyat, Spor, Coğrafya, Sinema, Bilim, Sanat ve Muzikle alakalı binlerce yeni ve güncel sual bulunmaktadır. Bu oyunun öteki milyoner oyunlarından farkı, diğer oyunlarda genel itibariyle TV programlarında kullanılan standart sorular yer alırken, bu oyunda uzman ekiplerce hazırlanmış ve hiçbir yerde bulamayacağınız binlerce orjinal soru yer verilmiştir.

Özellikle yeni bilgiler öğrenmek ve malumat düzeyini artırmak isteyen trivia tarzı oyun severler için mükemmel bir oyun. Estetik tasarımı ve rahat kullanıcı arayüzü, yarışma mantığı, devamlı güncellenen ve geliştirilen sual havuzu sayesinde malumat yarışması amp; zeka oyunları arasında rahatlıkla beğeninizi kazanacak bir oyun.

Sizin için tasarlanan reyting sistemi ile, haftalık, aylık ve yıllık puan tablosunu görebilir, dünya üstündeki kullanıcılar içinde sıralamanızı öğrenebilirsiniz.

Zeka testleri çözen, entellektüel malumat seviyesini artırmayı ve zeka sorularıyla eğlenerek öğrenmeyi yeğleyen herkesin seveceği bir oyun. Geniş sual havuzumuzla bir yandan genel kültür ve malumat seviyenizi artırırken, diğer taraftan iq seviyenize katkıda bulunacaksınız.

Oyunu rollendirirken birçok heyecanı bir arada yaşayacak, muhtelif bilgi yarışmalarına katılma düşünceniz varsa etkili bir ergonomik yapmış olacaksınız.

Oyunda ilerledikçe soruların güçlük seviyesi artacak, kendinizle ve diğerleriyle olan rekabetin hazzını yaşayacaksınız.

Finans, sağlık, diyet, ekonomi, tarih, edebiyat, sanat, müzik, spor, genel kültür ve yüzlerce kategoride binlerce soruyla yüzleşmeye hazır olun. Zeka testleri, malumat yarışması, çarkıfelek , kelimelik , kelime oyunu, kelime bulucu, erkek asmaca, beyin gücü geliştirme ve Trivia oyunlarına kuvvetli bir rakip olarak milyoner oyunu karşınızda.

Yarışma oyunları malumat ve zeka için vazgeçilmezdir.

Milyoner Ol: Bilgi Yarışması Apk Full indir

Sayısal zeka ve sözel zeka gelişiminize katkıda bulunun.

Oyunda Sunulan Joker Hakları
1)Seyirci Joker Hakkı: Oyuncunun bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyirciler probleminin cevabı hakkındaki bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, oyuncuya doğru yanıt ile alakalı fikir verir.
2) Telefon Joker Hakkı: Oyuncu bu joker hakkını kullanarak soru ile ilgili olarak fikir alabilmektedir.
3) Yarı yarıya Joker Hakkı: Oyuncunun bu joker hakkını tercih etmesi durumunda yanlış olan 2 seçenek rastgele olacak şekilde çıkarılır.
4) Çift Yanıt Joker Hakkı: Bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez cevap verme hakkına sahip olmaktadır.

Oyunun Özellikleri
1) 1 Milyon $lık (sanal) ödüle ulaşmak için muhtelif alanlardan 13 suali doğru cevaplamanız gerekir.
2) Geniş soru havuzu.
3) Seviye ilerledikçe sorular zorlaşır.
4) 4 joker hakkı bulunmaktadır.
5) Elmasları kullanarak yeni fırsatlar edinilebilir.
6) Lider tablosundan liste görülebilir.
7) Yarışmanın nihayetinde 1 milyon dolarlık (sanal) mükafaat bulunmaktadır.

Şimdi Milyoner olmanın zamanı!

* Oyunda düzen atladıkça kazanılan paralar gerçek değildir. Sadece eğlenceyi artırmak için oyun kurgusuna eklenmiştir.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Milyoner Ol Bilgi Yarışması Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Milyoner Ol Bilgi Yarışması Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.