Migros Sanal Market – Hemen Modlu Apk İndir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Migros Sanal Market – Hemen Modlu Apk İndir 2022

İhtiyacın her neyse tüm bunlar şimdi tek bir uygulamada, Migros elinin altında.

Migros’un yeni uygulamasıyla talep eder Migros Sanal Market ile evinin tüm gereksinimlerini seçtiğin gün ve saatte kapından teslim alabilir, istersen de Migros Hemen ile anlık ihtiyaçlarına dakikalar arasında ulaşabilirsin. Online market alışverişi, Migros kalitesi ile cebinde!

Market alışverişinden fazlaca daha fazlasını mı istiyorsun? O zaman elektronikten sıhhat ürünlerine kadar birçok ürün için de Migros Ekstra’dan sipariş verebilirsin.

Migros market alışverişini kapına getiriyor. Migros Sanal Market ve Migros Hemen ile talep eder kendi evin, istersen sevdiklerin için online sipariş verebilir, dakikalar arasında siparişini teslim alabilirsin.

Migros Sanal Market ve Migros Hemen şimdi tek uygulamada! Migros kalitesi ve fırsatlarıyla market alışverişin, Sanal market ile istediğin gün ve saatte, Migros Hemen ile dakikalar içinde kapında.

Migros’a üye olmak çok basit, sadece mecbur değil! Migros uygulamasına giriş yaptığın ya da üye olduğun telefon numarası ve hesabını değiştirmeden hem Sanal Market aynı zamanda Hemen uygulamalarını kullanabilirsin. Eğer üye olmak istemezsen online market alışverişini üyeliksiz halde de tamamlayabilirsin.

Migros online market siparişlerini haftanın 7 günü, izin verilen saatler içinde, hususi soğutmalı araçlarımız veya motor kuryelerimiz ile özenle teslim ediyoruz. Migros Sanal Market ile bugün veya önümüzdeki 6 gün için istediğin saat aralığına sipariş verebilirsin.

İstersen Mağazadan Teslim seçeneği ile Migros uygulamasından verdiğin siparişleri, istediğin Migros mağazası – Tıkla Gel Al noktasından teslim alabilirsin.

Daha acil bir şeye mi ihtiyacın var? Market alışverişin Hemen kapında!

Migros Hemen ile meyve sebzenin en tazesinden et ve şarküterinin en kalitelisine, deterjandan bebek bezine binlerce ürünü Migros güvencesi ve fiyatlarıyla dakikalar içinde kapına getiriyoruz.

Migros: Sanal Market – Hemen Apk Full

Sadece online market alışverişini değil, evinin öteki ihtiyaçlarını da Migros uygulamasında bulabilirsin. Migros Ekstra ile telefondan tablete, oyun konsolundan minik ev aletlerine birçok elektronik ürünü, oyuncak, sıhhat cihazları veya evinin öteki ihtiyaçlarını kapına getiriyoruz.

Migros uygulamasında tüm alışverişlerini süratli, güvenilir ve basit bir halde ödersin.

Migros online alışverişlerinizi rahat ve en güvenli halde ödemenize olanak sunar. İstersen banka ya da kredi kartı ile, istersen Money Pay, BKM Ekspress ve Garanti Pay ile siparişlerinin ödemesini kolayca tamamlarsın. Ödeme yaparken Migros Dijital Alışveriş Kodunu, Money Pro kartlarını ve öteki tenzilat kupon ve çeklerini de kullanabilirsin.

Migros’tan sipariş verdiğin tüm ürünleri, teslimat esnasında kapıda anında iade edebilirsin.

444 10 44 numaralı satın alan hizmetlerinden bizlere tüm sual, arzu ve şikayetlerini iletebilirsin. Migros uygulamasının müşteri hizmetleri 7 gün 8.30 – 22.00 saatleri içinde hizmetinde.

Sen de yeni Migros uygulamasıyla tanışmak için derhal uygulamayı indir!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Migros Sanal Market - Hemen Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Migros Sanal Market - Hemen Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.