L.O.L. Surprise! Salonu Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

L.O.L. Surprise! Salonu Yeni Apk 2022

Güzellik salonuna hoş geldiniz L.O.L. Surprise bebekler! Her kız görünüşünü değiştirme ve daha da güzelleşiyor. İlginç Eğitim oyunu, her minik prensesi favori ile güzellik yaşamına davet ediyor L.O.L. Surprise bebekler!

Bebekler, her kattaki maceralarla gerçek bir dollayıcıyı ziyaret edeceklerdir. Birinci kat reel bir güzellik fabrikasıdır. Ustalar aslına bakarsan seni bekliyordu, bundan dolayı çabuk et! Manikür salonumuzda çivilerinize bakacaklar. Çok muhtelif tırnak yöntemleri, oje, desen ve bazların renkleri vardır. Bize sanat becerilerinizi gösterin!

Ayrıca, herhangi bir saç kesimi yapabileceğiniz veya saçınızı herhangi bir renkte boyayabileceğiniz şehirdeki en iyi saç salonuna da sahibiz. Sınırı ancak sizin hayal gücünüzdür. Saçınızla her şeyi yapabilirsin, örn. Yeni saç kesimi, yeni saç modeli yoksa saçları bile boyayabilirsiniz.

Makyaj hakkında ne düşünüyorsun? Faydalı yüz maskeleri ve büyülü kremlerin yardımıyla profesyonel kozmetikolojimiz, küçük hanımefendileri gerçek prenseslere dönüştürebilir.

L.O.L. Surprise! Salonu Apk Full indir

Herhangi bir kız, kızları sevinçli eden, çanta, elbiseler, şapkalar, gözlüklerden ve ayakkabılardan başlayarak, kızları mutlu eden her şeyi bulabilir.

L.O.L. Surprise! Güzellik salonu ancak saç salonu ve manikür stüdyosu ile alakalı bir oyun değildir. Bunlar ancak birinci seviyedir. Kolay arayışı tamamlayın, noktaları toplayın ve gerçek bir eğlence hayatına ve mini oyunlar için bir kapı açan bir anahtar bulun. Çocuklar kafede smoothies, salatalar, meyve suları ve diğer sıhhatli yemekleri pişirin. Enerjiyi geri yüklemenize ve kendinizi bir oyun odasında eğlendirmenize yardımcı olacaktır. Ve inan bana, orada sıkışıp kalacaksın! Çünkü bizler tetris, hava hokeyi, langırt ve öteki birçok oyun var.

Bütün bebeklerimiz uygundur çünkü sporu severler. Atlama, koş, bir egzersiz bisikleti pedallarını yuvarlayın ve dumbbells ile muhtelif egzersizler yapın. Bu oyunda yüzme havuzunda bile yüzebilirsiniz! Herkes su ile eğlenmeyi seviyor, değil mi? Salonumuzda ayrıca bronzlaşma yatağı, jakuzi ve saunaya sahiptir.

Özellikler:
– Küçük kızlar için bile basit oyun kontrolü
– Sanat becerilerini ve hayal gücü geliştirmek için görevler
– Popüler L.O.L. Surprise! Bebekler
– Herkes için çok fazla mini oyun ve görev

Güzellik Salonu, Kuaför ve Giydir Oyunları, Kızlar arasında en popüler oyunlardır. Çocuklar için eğitici oyunlar kendi çocuk yeteneklerinizi bulmanıza yardımcı olacaktır! Hayal gücünü ve sanat becerilerini geliştirmeye destek olan uygulamaları geliştirme eğilimindeyiz. Hadi birlikte eğlenelim!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

L.O.L. Surprise! Salonu Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK L.O.L. Surprise! Salonu Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.