letgo İkinci El Al ve Sat Modlu Apk İndir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

letgo İkinci El Al ve Sat Modlu Apk İndir 2022

Sahibinden ikinci el elektronik, otomobil, mobilya ve giyime kadar tüm bunlar burada. İhtiyaçların için letgolamaya başla, kullanmadıklarını satarak kendine yer aç.

otoplus – 2. El otomobil alırken satarken artısına güven
Artık kendi güvencemiz altında araba satıyor ve alıyoruz. Sen de hemen otoplus merkezlerine gel, kolayca ve güvenle ikinci el otomobil al ve sat.

letgo güvencesiyle otomobil sahibi ol

Bağımsız TSE onaylı ekspertiz tutanağına, 12 ay/20.000 km’ye kadar garantiye ve 20 gün iade garantisine haiz arabalarımızı tatbik üzerinden inceleyebilirsin. Hayalindeki arabayı kolayca ve güvenle almanın keyfini sür!

Arabanı değerinde sat

Arabanı satmak istiyorsan derhal uygulama üstünden arabanın değerini öğren ve parasız ekspertiz randevunu al. Dilediğin merkezimizde ustalaşmış ekspertiz ondan sonra arabanı değerinde fiyatlayalım ve ödemeni emin bir şekilde anında yapalım.

Neden ikinci el?

Kabul edelim ki sahip olduğumuz eşyaların çoğuna aslına bakarsak pek de ihtiyacımız yok! Gerçek mutluluğun oldukca eşyaya değil, doğru eşyalara haiz olmakta olduğunu unutuyoruz. Letgo sadece ihtiyacın olmayan eşyaları kolayca fotoğraflayarak ilan vermene yahut çevrendeki fırsatları kolayca bulmana yardımcı olmakla kalmaz, yeni deneyimler yaşamana da yardımcı olur. Hem de ücretsiz olarak!

Hiçbir eşyanın kullanılmadan kenara atılmadığı, sürdürülebilir bir gelecek yaratmak istiyoruz. Bu yüzden ikinci el alışverişi daha hızlı, daha rahat, daha eğlenceli hale getirmek ve her insanın ilk ilkin ikinci el alışverişi tercih etmesi sağlamak için çalışıyoruz.

Güvenli ödeme ve kargo letgo’da
Artık letgo’da güvenli ödeme ve kargoyla gönderim seçeneği de var! İhtiyaçlarını alıcı korumasıyla satın alabilir, kullanmadıklarını Türkiye’nin dört bir yanına asla komisyon ödemeden satabilirsin.

Eşyalarını kolayca sat

Artık kullanmadığın eşyalarını hemen letgo’ya yükle, çevrendeki alıcılara kolayca ulaş, gereksinimlerini karşılamak, hatta hayallerini gerçekleştirmek için kendine kaynak yarat.

letgo: İkinci El Al ve Sat Apk Full

Letgo lokasyon bazlı arama özelliğiyle sana çevrendeki ilanları kolayca gösterir. İhtiyacın olan ne var ise derhal letgolamaya başla!

Süper Doping moduyla daha hızlı sat

Süper Doping Modu ile daha fazla alıcıya ulaşmaya hazır ol! Nasıl mı? Her gün satış olasılığı en yüksek ilanını seçiyoruz ve 24 saat süresince öne çıkarıyoruz. Böylece otomatikman öne çıkan ilanın ana sayfanın en üstüne taşınarak daha fazla görünürlük elde eder. İlanının satış şansı artarken sen hiç efor harcamazsın bile!

Süper Doping Modu aylık bir aboneliktir. Aboneliğini istediğin vakit iptal edebilirsin. ITunes hesabın üstünden abone olabilir ve ödeme yapabilirsin. Ödeme, satın alma onayı ile iTunes hesabından öğrenim edilecektir. Abonelik, otomatik yenileme özelliği mevcut aboneliğin bitişinden 24 saat önceye kadar kapatılmadığı müddetçe otomatik olarak yenilenir. Abonelik, seçilen abonelik planı doğrultusunda mevcut aboneliğin bitişinden önceki 24 saat arasında yenilenir. Abonelikler kullanıcı tarafınca yönetilebilir ve otomatik yenileme özelliği satın alma işleminden sonra hesap ayarlarından kapatılabilir. Ücretsiz tecrübe etme süresi sunulmuş olduğu takdirde, parasız deneme süresinin kullanılmayan kısımları, kullanıcı alakalı yayına abonelik satın aldığında kaybedilir.

Gizlilik Politikası ve Şartlar ve Koşullar için web sitemizi ziyaret edebilirsin. Geri bildirim ve soruların için support@letgo.Com adresinden bizlere ulaşabilirsin.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

letgo İkinci El Al ve Sat Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK letgo İkinci El Al ve Sat Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.