Lapse A Forgotten Future Yeni Apk 2022

Güncellendi
13 Mar 2020
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Lapse A Forgotten Future Yeni Apk 2022

2075 yılının ötesinde, kıyamet sonrası bir dünyada kurtuluşa yahut yıkıma götüreceğiniz bir ulusu yönetin. Parmağınızı sol veya sağa kaydırmanız ile, başkanın dikkatine sunulacak olan değişik görevler ve sorunlar ile bu ulusun kaderine karar verebilecek ve bu konuda sert kararlar alacaksınız. Dikkatli olun: liderlik hiç bu kadar kolay olmamıştı ve benzer bir dünyada daha zorlu olacaktı. Gizemli bir şey, geleceğin bütün insanlığını derin bir karmaşaya maruz bırakarak; savaş, rahatsızlık ve açlık şeklinde devamlı bir olay akışı oluşturdu. Hiç kimse bunun nasıl başladığını hatırlamıyor şeklinde. Kimse gezegeni ilgilendiren garip olaylarla alakalı hiç bir şey bilmiyor benzer biçimde görünüyor ve kimse seni düşürmeye çalışırlarken niçin her seferinde yükseldiğini açıklayamıyor.

Bu yüzden dikkatli olun ve her kararı uzun uzun düşünün, zira hiçbir şey şans ile gerçekleşmez. Her bir vaka, nihai zaferinize ulaşmanıza yardım edebilir, sadece aynı zamanda da başarısızlığınızın sebebi olabilir. Arkadaşınız ve düşmanlarınız kimler olacak? İhanetler, uzaylılar, biyonik varlıklar ve eski efsanelerle dolu karışık bir dünyada söylemek zor. Yapılanlar yapılmış oldu ve zamanla olan bu kaçınılmaz yarışta olacağınız benzer biçimde kartlarınızı da oynayabilirsiniz.

Oyun içi satın alımlar:
Oyun tamamen ücretsizdir.

Lapse: A Forgotten Future Apk Ücretsiz İndir

Herhangi bir satın alım, isteğe bağlı olacak ve sana oyun boyunca birazcık destek olmanın yanında bana da destek olacaktır.

S.S.S. Ve öneriler:
• Nasıl oynarsın? Karta matbu tut ve yavaşça sağa yahut sola kaydır, böylelikle iki muhtemel seçeneği de okuyabilirsin. Dört istatistiği aklında tutarak hangi seçimi seçeceğine karar ver. Unutma: yapacağın her seçimin sonuçları olacaktır.
• Oyunu bitirmek için muayyen bir yıla kadar ulaşmam mı gerekiyor? Hayır, sona herhangi bir zamanda ulaşabilirsin! Sadece doğru kararları vermen ve birazcık şansın olması gerek.

Isa Koçak, Rıdvan Saylar ve Barışcan Nazlıcan‘a Türkçe tercüme için teşekkürler.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Lapse A Forgotten Future Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Lapse A Forgotten Future Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.