Kiralık Ev Mutlu Aile Modlu Apk İndir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kiralık Ev Mutlu Aile Modlu Apk İndir 2022

Yeni kiralık ev sevinçli aile simülatörüne hoş geldiniz!

Sanal kiralık ev arama: sevinçli bir aile yaşamı oyun dünyasında yeni bir sanal oyundur ve size farklı görevleri yerine getirmek için bir aile üyesi olarak oynayacağınız ilginç oyunumuzu gösterme desteği ile size yeni bir kiralık ev oyunları trendi oluşturuyoruz. Sanal bir anne olarak oynayın ve güzel aileniz için eski ev mutfağında leziz yemekler pişirin. Çocuğunuza kahvaltı servis edin ve kocanızla beraber yemek masasına oturun.

Basit bir kasabada sanal yaşam, tüm ev arama oyunu sevenler yada sanal mutlu aile yaşamı oyunları için eğlence ve eğlence dolu. Sanal kiralık ev arama oyunları, sanal büyük şehirdeki rahat hayatı deneyimleyeceğiniz yeni oyun tarzıdır. Günlük şehir gazetesini kontrol edin ve aileniz için yeni kiralık ev bulun. Ev yüklenicisini veya bayiyi arayın ve yeni bir ev bulmak için onunla bir toplantı düzenleyin.

Kiralık Ev Mutlu Aile Apk Full download

Aracınızı şehir trafiğine dikkatlice sürün veya acele edin ve ailenizle birlikte bir yerden diğerine geçin. Gidip kocanızla ev satıcınızla tanışın ve Sanal Dünyadaki bu Mutlu Ailelik Kiralık Ev Aramasında yeni sanal ev hakkındaki konuşun.

Temel Özellikler:

• Eşsiz bir Sanal sevinçli Aile oyunu
• Süper Bağımlılık ve diyalog temelli ilginç seviyeler
• Güzel bir görkemli şehirde kentte ev işleri yapmak
• Yumuşak kumandalı en iyi rol yapma oyunlarından biri
• Mobilyalarınızı yeni evinize döşemek ve döşemek için kaydırın

Bu sanal baba kiralık ev arama oyununda, ertesi güne geçmek için tüm günlük görevlerinizi zamanında tamamlayın. Sevimli aile, NY kentindeki deniz kenarındaki yeni mobil evlerine bayılacak. Bagaj değişiklik yapmak asla sorun değil, çünkü yeni evinize taşınmaktan sevinçli olacaksınız. Bu kiralık ev değiştirme oyununu rollendirirken mutlu ailenize kalan yeteneklerinizi gösterin.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Kiralık Ev Mutlu Aile Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Kiralık Ev Mutlu Aile Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.