Kaçış Oyunları Akıl Oyunları Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kaçış Oyunları Akıl Oyunları Yeni Apk 2022

Sizi meydan okumaya çağiran 700den fazla seviyeli kaçiş odasi! şimdiye kadarki en sempatik ve karikatürize eğlenceli oyun!

Zor yapboz oyunları, zeka soruları bilmeceler, malumat yarışması ve bulmaca oyunları sever misin? Cevabınız evet ise, bu oyun “Kaçış Odası Oyun: Akıl Oyunları” tam sana gore! Yine de Kaçış Odası 2022, türkçe dili mevcut! Hoş geldiniz ve size gerginliğinizi yüksek tutacak değişik senaryolar içeren bir macera oyunu sunalım. Oyunun amacı kilitli bir odadan bir kaçış yolu bulmak. Bu gerginlik yolunda, çözülmesi zor muhtelif mantıksal bilmeceler, şu demek oluyor ki sizi bekliyor. Kolay bilmeceler ve yüksek seviyedeki zor bilmeceler…

Kaçış Oyunları: Akıl Oyunları Apk Full indir

Oyunların en iyisinde yetişkinler için çeşitli bulmacalar ve bilmeceler ile mücadele et!
Zor bilmeceler halletmek ve kapıları açmak için esrarengiz evde gizli nesneleri bulun!
Daireden kaçış oyunu – muhteşem 3d grafikler ve animasyonlu brain kontrol!
Zeka bilmeceleri ve malumat yarışması, mantık bilmeceleri, zor yapboz oyunları, keyifli bulmacalarla beyin jimnastiği … Veya hanoi kuleleri oyununa git!
Eğlenceli oyunlar – coşku verici bir serüven oyunu, tüm hırslı oyuncular için evden kaçış!
İnternetsiz oyunlar – Oranı ve paylaş, bizim en iyi oda kaçış oyunu!

Ve dedikleri şeklinde – kuvvetli beyin, güçlü bir ömür! Bütün zor bulmacaları çözmeye çalışıyor musunuz? Çok yürekli olur musun? Kapıyı açıp kaçış odasından kaçmak için çaba sarf etmeniz gerekiyor! Eğlenceli bulmacalar ve zeka soruları oyunu, boş zamanlarınız için oldukça mükemmel; evde, ofiste, arabada, her yerde ve her vakit oynayabilirsiniz Kaçış Odası Oyun Oyna: Akıl Oyunları, ancak odadan kaçın, iyi mantıksal bilmeceler, pull the pin, water sort, brain kontrol, zor bulmacalar ve muhteşem grafikler ile oyun çalıştırın! Bir beynini eğit ve tüm kaçış odalarının kilidini aç! Bu zeka oyunu izah edebilir Kaçış Odası Oyun Oyna: Akıl Oyunları, çocuğunuza, arkadaşınıza sınavlar ve bilmeceler ve beraber oynayabilir ve bu fantastik kaçış odasında, beyin meydan okuma oyununda daha yüksek neticeleri olanlarla rekabet edebilirsiniz! Bu nedenle oyunun amacı bilmeceyi çözmek ve odadan çıkmanın bir yolunu bulmak, belki de kapıyı açmanın anahtarını veya başka yollarla bulmaktır. Komik bilmeceler keşfedin, zeka soruları ve cevapları zor – yanıt almak için bilmeceler, pul the pin, water sort, brain kontrol, bulmaca oyunları, tangle oyun, iyi zaman geçirmeniz için keyifli oyun bir yol! Odadan kaçış uygulamayı indir – beyin için eğlenceli oyunlar ve beyin mücadelesine hazır olun, pull the pin, brain out!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Kaçış Oyunları Akıl Oyunları Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Kaçış Oyunları Akıl Oyunları Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.