Help Me Zeka, Akıl Oyunları Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
1 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Help Me Zeka, Akıl Oyunları Modlu Apk İndir 2022

Yeni, özgün bir beyin oyunu oynamak talep eder misin? Aradığınızı buldun!

100 milyondan fazla kullanıcı tarafından yüklenen efsanevi zeka oyunu Braindom, Judgment Day ve Be The Judge’ı oynadıysan, bu oyunu seveceğinden güvenilir ol. Karar verme oyunlarını zeka oyunlarıyla buluşturduk.

İnsanların kaderini belirlemekle sorumlusun. Doğru cevapları bulmalı ve kararını evvel gerekçelendirmelisin. Bu en yeni beyin oyununda, gizemi çözerken insanlara yardım edecek olaylar bulacaksın.

Yargıç oyunları, Tanrı oyunları, dedektif oyunları ve beyin bulmacaları oynamayı seviyorsan bu oyun tam sana göre. Bu keyifli oyun, bunların en iyi birleşimidir. Judgment Day şeklinde ama bir farkla, karakterler hala hayatta ve sana bir çözüm için yalvarıyorlar. Braindom serisinde olduğu şeklinde yeniden çok eğleneceksiniz.

Bu tanrı simülatörü niteliğindeki oyunda, keyifli zeka oyunlarıyla karar verme oyunlarının birleştirdik ve beğenine sunduk.

Önce meleğini seç ve artık beyin bulmacalarını ve bilmecelerini çözmeye hazırsın.

Bu özgün olaylarda, intiharın eşiğindeki umutsuz bir adamı ikna edecek, annesini kurtararak bir çocuğa yardım edecek, genç bir kadını suçlulardan kurtaracak yada sadece boynu uzun olan bir zürafaya yardım edeceksin.

Help Mede akıllara durgunluk veren bilmeceler çözerek kendini kanıtladığın yüzlerce mantık bulmacası var. Gizemi çözebilir ve en zeki olduğunu kanıtlayabilir misin? İmkansız cevapları bul ve bir şeyleri değiştir.

Bu yepyeni oyun mantık bulmacaları, bilmeceler ve mükemmel parlak zeka oyunlar ile tasarlandı. Ancak bir farkla, bununla beraber benzersiz senaryolarda karar vermekten sorumlu olduğun bir simülatör bununla beraber.

Help Me: Zeka, Akıl Oyunları Apk Ücretsiz İndir

• Bir ipucuna ihtiyacın var ise ipuçlarını kullan.
• Bilmecelere çözüm bul!
• Beyin için harika bir egzersiz.
• Basit ve bağımlılık yapıcı oyun
• Harika bir vakit geçir

Bu oyun benzersiz, orijinal ve yaratıcıdır, yalnızca akıl oyunlarıyla değil, aynı zamanda karar verme türündeki tanrı simülatörü oyunlarıyla kendinizi zorlamak için tasarlanmıştır. Beyninizi eğitmek için bu IQ testinin tadını çıkarabilirsiniz. Bu kolay oyunda ne harika bir beyin testi ve zeka oyunları!

Help Me: Tricky Brain Puzzles, sağduyu edinmeni sağlayacak en yeni zeka bulmaca oyunlarından biri. Bu akıl oyununda beynini çalıştırmaya hazır ol! Bu oyun sana zeka oyunları kapsamında mükemmel bir beyin egzersizi deneyimi yaşatacak.

Bu katiyen akıllara durgunluk veren oyunu dene, gizemi çöz, kimin suçlu ve masum bulunduğunu bul ve bir tanrı simülatörü niteliğindeki beyin testinde her bölümü geç.

Eğlenceye adanmış “Help Me”nin tadını çıkar!

___________________________________________________________________

Want to play a new, original brain game? You found the one you are looking for!

If you have played the legendary brain game Braindom and Judgment Day which have more than 100 million installs, be sure you will love this game. We brought together decision-making games with brain games.

You are responsible for deciding the fate of people and you should find the right answers and justify your decision beforehand. In this newest brain game, you will find cases to help out the people as you crack the mystery.

Help Me has hundreds of logic puzzles that you prove yourself by solving mind-blowing riddles. Can you crack the mystery and prove you are the smartest? Find the impossible answers and change things.

It’s designed with multiple brain teaser games, tricky puzzles, mind games, quiz games, logic puzzles, riddles and cool smart games. But with a difference, it is also a simulator where you are responsible to decide in unique scenarios.

Enjoy “Help Me” committed to fun!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Help Me Zeka, Akıl Oyunları Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Help Me Zeka, Akıl Oyunları Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.