Hayat Eve Sığar Yeni Apk 2022

Güncellendi
10 Mar 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hayat Eve Sığar Yeni Apk 2022

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye bölgesi sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) mevzusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek istila hastalık ile alakalı riskleri minimum seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafınca vatandaşlara sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranız ile doğrulama yaparak adım adım size sorulan soruları cevaplayıp, koronavirüs hastalığı anlamında vermiş olduğunuz şikayetlerinize nazaran değerlendirilerek iyi mi davranmanız gerektiğine göre yönlendirme alabilirsiniz. Vermiş olduğunuz cevaplara nazaran yönlendirmeler sadece öneri niteliği taşımaktadır ve nihai bir sonuç/kesinlik içermemektedir, tavsiye niteliğindedir.

Aynı zamanda harita üstünde hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar benzer biçimde temel gereksinim noktalarına kolayca ulaşabilir, evde yalıtım, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebilirsiniz.

Hayat Eve Sığar Apk Full download

Aşı kartında geçişlik bilgisinin de yer almasını dilerseniz geçişlik numarasını yazarak dahil edebilirsiniz. Aşı kimliğinde yer alan QR kod okutulduğunda sistem kartın doğruluğunu kontrol etmektedir.

Uygulama, temaslı yada enfekte olmuş kişileri izleyerek covid-19 hastalığının yayılmasını azaltmayı amaçlamaktadır. Kişilerin gezi etmeye veya kamusal alanlara girmeye uygun olup olmadığını belirlemek amacıyla güncel enfeksiyon durumunu yada enfeksiyon geçmişini doğrulayan bir uygulamadır.

Bu tatbik ile ‘Kontrollü Sosyal Hayat’ geçişi sağlanabilecektir.
Sağlıklı günler diliyoruz.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Hayat Eve Sığar Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Hayat Eve Sığar Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.