Guess or Die – Hayatta kal! Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Guess or Die – Hayatta kal! Yeni Apk 2022

Guess Or Die oyununda, bir sürü Huggy Wuggy arasında hayatta kalman gerek. Rakiplerini platformdan düşür ve tek başına sağ kal!

Oyunun kuralları oldukça kolay: Bu sağ kalma oyununda katılımcılardan biri de sensin. Huggy Wuggy sana bir fotoğraf gösteriyor ve senin de bu resmin hangi kutuda belireceğini doğru tahmin ederek fotoğraf orada belirmeden önce o kareye gitmen gerekiyor. Ama bu iş çok da rahat değil. Alanda senin şeklinde oyunu kazanmak isteyen bir sürü Huggy Wuggy var ve seni platformdan boşluğa düşürmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Seviyeleri tamamladıkça işler daha da zorlaşıyor. Platform daha da genişliyor ve Huggy Wuggy sayısı da artıyor. Hayatta kalmak için süratli ve doğru tahminde bulunman, o kareye çabucak gitmen ve rakiplerini iteklemen gerekiyor. Oyunu kazanmak için Arenada herkesten uzun vakit hayatta kalmak zorundasın.

Guess or Die – Hayatta kal! Apk Full

Doğru tahminde bulunsan bile platformda doğru noktaya gitmeni engellemek isteyen Huggy Wuggyler var. Onlar seni değil sen onları alt et, tepki süreni ve hızını artır, rakipleri saf dışı bırak. Ancak bu halde hayatta kalabilirsin!

========================
AZUR GAMES TOPLULUĞU:
========================
YouTube: https://www.Youtube.Com/AzurInteractiveGames
Facebook: https://www.Feysbuk.Com/AzurGamesOfficial
Instagram: https://www.Instagram.Com/azur_games

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Guess or Die - Hayatta kal! Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Guess or Die - Hayatta kal! Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.