Google Haberler Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
9 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google Haberler Modlu Apk İndir 2022

Google Haberler, sizin için önemli olan haberler ile alakalı daha fazla bilgi edinmeniz için dünyada olup biteni derleyip düzenleyen ve öne çıkaran bir kişiselleştirilmiş haber toplayıcıdır.

Google Haberler ile şunları bulabilirsiniz:

ÖZETİNİZ: Sizin için mühim olan her haberi takip etmeniz neredeyse imkansızdır. Özetiniz yardımıyla yaşadığınız yerle ilgili ve önemli konularla alakalı malumat sahibi olmanız kolaylaşır. En iyi yerel ve ulusal başlıklar ile dünya başlıklarının yanı sıra alaka alanlarınıza nazaran hususi olarak kişiselleştirilmiş haberleri size işaret etmek için gün içinde devamlı güncellenir.

YEREL HABERLER: Yerel bölgenizdeki haber kuruluşlarından gelen haberler ve makaleler sayesinde topluluğunuzu keşfedin. Konumunuzu özelleştirip birden fazla vaziyet ilave ederek yakınınızda veya geldiğiniz yerde olan bitenleri öğrenin.

İLGİLİ TÜM HABERLER: Birden fazla bakış açısını inceleyerek bir haberi derinlemesine inceleyin. İlgili Tüm Haberler özelliği, farklı kuruluşlardan ve aracılardan alınan haberleri gösterip öne çıkararak bir haberle alakalı internette yer edinen her şeyi derler. Haberin iyi mi geliştiğini ve öteki kişilerin mevzuyla ilgili neler söylediğini tek bir dokunuşla öğrenebilirsiniz.

Google Haberler Apk Full indir

Önem verdiğiniz konuları ve kaynakları takip ederek kontrolü ele alıp gördüğünüz makaleleri kişiselleştirin.

HERHANGİ BİR CİHAZDAN ERİŞİM: Google Haberler, farklı telefonlara ve rabıta düzeylerine sahip kullananların ihtiyaçlarını karşılayacak halde tasarlanmıştır. Bağlantınız güçlü olmadığında yada veri tasarrufunda bulunmanız gerektiğinde, Google Haberler, görsellerin boyutunu küçülterek ve daha azca veri indirerek sorunsuz bir şekilde çalışmaya sürer. Makaleleri kablosuz rabıta üzerinden indirip kaydederek daha sonra internete bağlı değilken okuyabilirsiniz.

Haberlere dizüstü bilgisayarınızdan mı yoksa masaüstü bilgisayarınızdan mı erişmeyi tercih ediyorsunuz? Google Haberler mobil uygulamasını masaüstü web sitemiz olan news.Google.Com ile eşleyerek hangi cihazda olursanız olun güncel durumu öğrenin ve haberlere erişin.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Google Haberler Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Google Haberler Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.