Google Fotoğraflar Apk İndir 2022 Güncel

Cihaza göre değişir

Anılarınızın yuvası. Fotoğrafları yeniden yaşayın, paylaşın ve organize edin.
APK indir
4.5/5 Oylar: 45,059,113
Geliştirici
Google LLC
Güncellendi
28.07.2022
Boyut
51.7MB
Sürüm
Cihaza göre değişir
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google Fotoğraflar Apk İndir 2022 Güncel

Google Fotoğraflar Apk İndir 2022 Güncel:Google Fotoğraflar, foto ve videolarınızı otomatik organize edilmiş, kolay paylaşılabilir şekilde saklamak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

– Dünyadaki en iyi fotoğraf ürünü – The Verge

– Google Fotoğraflar yeni vazgeçilmez resim uygulamanız – Wired

Resmi Google Fotoğraflar uygulaması, günümüzün fotoğraf çekim biçimlerine uygun olarak geliştirildi. Paylaşılan albümler, otomatik yapımlar, gelişmiş bir düzenleme paketi gibi önemli özellikler içerir. Ayrıca her Google Hesabı ile 15 GB depolama alanı sunulur. Tüm fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak yüksek kalitede veya orijinal kalitede yedeklemeyi seçebilirsiniz. Yedeklemelere dilediğiniz cihazdan ve photos.google.com adresinden erişebilirsiniz.

Resmi uygulama ile aşağıdaki özelliklerden yararlanabilirsiniz:

15 GB DEPOLAMA ALANI: 15 GB’a kadar fotoğraf ve videoyu olarak yedekleyebilirsiniz. Yedeklemelere dilediğiniz cihazdan ve photos.google.com adresinden erişebilirsiniz. Fotoğraflarınız güvende ve size özeldir. 1 Haziran 2021’den önce yüksek kalitede yedeklediğiniz fotoğraf ve videolar Google Hesabı depolama alanı kotanızdan düşülmez.

YER AÇIN: Telefonunuzda yer sorunu endişesi yaşamayın. Güvenle yedeklenen fotoğraflar tek bir dokunuşla cihazınızın depolama alanından kaldırılabilir.

OTOMATİK YAPIMLAR: Fotoğraflarınızdan otomatik olarak oluşturulmuş film, kolaj, animasyon ve panorama gibi yapımlarla fotoğraflarınıza hayat verin. Dilerseniz bu yapımları siz de kolayca oluşturabilirsiniz.

GELİŞMİŞ DÜZENLEME PAKETİ: Fotoğrafları tek bir dokunuşla dönüştürebilirsiniz. Pratik ve güçlü fotoğraf düzenleme araçları sayesinde içeriğe duyarlı filtreler uygulayabilir, ışığı ayarlayabilir ve daha pek çok işlem yapabilirsiniz.

PAYLAŞIM ÖNERİLERİ: Akıllı paylaşım önerileri sayesinde, fotoğraflarını arkadaşlarınıza zahmetsizce verebilirsiniz. Arkadaşlarınız da kendi fotoğraflarını ekleyebilir. Böylece, yer aldığınız fotoğraflara nihayet sizde de olur.

HIZLI VE GÜÇLÜ ARAMA: Artık, bir fotoğrafı bulmak için o fotoğrafta görünen kişi, yer ve nesnelere göre arama yapabilirsiniz. Etiketleme gerekmez.

DİNAMİK ALBÜMLER: Görmek istediğiniz kişi ve hayvanları seçtiğinizde Google Fotoğraflar, onların yer aldığı fotoğraflar çekildikçe bunları uygun albümlere otomatik olarak ekler. Albümleri manuel olarak güncellemeniz gerekmez.*

ALBÜMLER: Dakikalar içinde telefon veya bilgisayarınızdan albüm oluşturun. Bir geziye veya zaman dilimine ait en iyi fotoğraf karelerine göre önerilen albümler görebilirsiniz.*

GOOGLE LENS: Doğrudan bir fotoğrafta, tarif edilmesi zor şeyleri arayın ve işlemler yapın. Metin kopyalayıp çevirebilir, bitki ve hayvanları tanımlayabilir, takviminize etkinlik ekleyebilir, internette ürün bulabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

BİRKAÇ SANİYEDE FOTOĞRAF GÖNDERİN: Dilediğiniz kişi, e-posta adresi veya telefon numarasıyla anında fotoğraf paylaşabilirsiniz.

PAYLAŞILAN KİTAPLIKLAR: Güvendiğiniz birinin fotoğraflarınıza erişmesine izin verin.

Ayrıca, Google One’a abone olarak Google Hesabınızda orijinal kalitede fotoğraf ve videolar için kullanabileceğiniz depolama alanını artırabilirsiniz. Abonelik fiyatları ABD’de, 100 GB için aylık 1,99 ABD dolarından başlar. Fiyatlar ve kullanılabilirlik bölgeye göre değişir.

– Google One Hizmet Şartları: https://one.google.com/terms-of-service

– Google One İçin Fiyatlandırma: https://one.google.com/about

Ek yardım için https://support.google.com/photos adresini ziyaret edin

*Yüze göre gruplandırma, dinamik albümler ve albümler tüm ülkelerde kullanıma sunulmamıştır.

Yenilikler

Depolama alanı kotanızdan düşülen fotoğrafları yönetmenizi kolaylaştırmak amacıyla yeni bir depolama alanı yönetimi aracını kullanıma sunuyoruz. Bu araç fotoğraflar, ekran görüntüleri ve büyük videolar gibi silmek isteyebileceğiniz fotoğrafları ve videoları gösterecek.

Görüntüler

40 yorum "Google Fotoğraflar Apk İndir 2022 Güncel"

 1. The Doctor LLC diyorki:

  Veri yedeklemede çok başarılı. Tek eksiği görseller birbirine karışıyor. Örneğin kamerayla çektiğim fotoğraflar ile internetten indirdiklerim, ekran alıntıları ve diğer tüm fotoğraflar birbirine giriyor. Belki şu an yüzlerce görsel yedeklemiş, bu yüzden istediğim fotoğrafı kategori olmadan bulmak çok zor oluyor. Bunun yanında bir de etiket olayı getirilebilir. Her fotoğrafa istediğimiz şekilde etiketlersek harika olurdu.

 2. Turan Özçelik diyorki:

  Telefonu defalarca servise verirken hafıza kartı yokluğunda yetişen uygulama, Albümler, kolay erişim için ana ekran alt sekmede ve içeriği tamamen özelleştirilebilir olmalı. Kişiler, yerler, Photo Scan vs özellikler yardımcı programlar içerisinde olabilir çöp kutusu bu kısımdan çıkarılmalı, çok güzel özellikler var ama tasarım pratik değil birazda karışık şahsi görüşüm

 3. Hayatımda olmazsa olmaz bir uygulama haline geldi. Anılarınızı saklamak için birebir. Alanında en iyisi olduğunu düşünüyorum. Size özel hazırladığı kolajlar, ansızın bir bildirim ile size yıllar öncesinceki fotoğrafları göstermesi falan çok keyifli. Ayrıca hızlı ve stabil bir uygulama. Çok teşekkürler.⭐⭐⭐⭐⭐

 4. Uygulamadaki kilitli klasör, arşivleme ve fotoğraf paylaşımı özelliklerini gerçekten çok seviyor ve çok sık kullanıyorum. Ayrıca verdiği 15 GB’lık alanın da yeterli hatta fazla bile olduğunu düşünüyorum. Ancak indirmelerde ya indirme hatası oluyor ya da kaliteyi düşürüyor.

 5. Shirui Kun diyorki:

  Geri geldi tüm fotoğraflarım. Şimdilik bence gayet güzel bir uygulama. Uygulamaya güvenerek 4 veya 5ten fazla kezdir hep telefona format atıyorum. Fotoğraflarım güvenli bir şekilde yedekleniyor ama ilk kez dün tüm fotoğraflarım gitmiş geri almayı başardım tabi orası ayrı ama böyle bir hata bile beni ürpertti daha format atmam artık diye düşündüm. Lütfen bu gibi hataları Düzeltin.

 6. Süleyman Uygun diyorki:

  Şimdilik fotoğraflarım güvende gibi görünüyor. Ancak sosyal medyada paylaştığım ve daha sonra sildiğim fotoğraflar hala galeride yerinde duruyor, (özellikle Instagram paylaşımlarımdan sonra) hemde ikişer ikişer… Bunu düzeltirseniz sevinirim. Teşekkürler!

 7. Ünal Url diyorki:

  Geriye dönük bazı resimler kayboluyor. Telefonu değiştirdim. Adresimi girdim yeni telefona ama çoğu resim görünmüyor. Eski telefonda olanlar yeni telefona yüklenmemiş. Ve ay olarak baktığımda resimlerin cogusuni çıkmıyor Tek tek baktığımda daha çok resim çıkıyor. Örneğin Ağustos 2021 olarak tıklıyorum 10 resim gözüküyor ama tek tek gittiğimde Ağustos 2021 geldiğimde 40 resim gözüküyor. Bu konuda yardımcı olacak var mi

 8. Nejla Erkutret diyorki:

  Eski Fotoğraflarımı bana hatırlatması ve fotoğraf ya da videolardan kolaj yapmasını beğeniyorum. Depolama alanı benim için yeterli. Sürekli depolama alanı için ek ücret istememesi de artı puan. 👍

 9. ARZU KOŞAR diyorki:

  Şaka mı telefon yeniledim Google fotoğraflar fotoğraflarimi pic etmiş çoğu fotoğraf Yok olmuş.bilseydim CD ye geçerdim yıllardır fotoğraf size güvendim çoğu Yok olmuş Allah belanızı versin yılların her ayından en fazla 3foto kalmış komplo gibi.lutfen tüm fotoları yükleyin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Tahsinbey diyorki:

  10tb ya kadar artırabilir havıza alabilirsiniz hardiskinizdeki tüm verileri google driver ve artı olarak ta google fotoğraflara depolayabilirsiniz onun için yüksek hızlı upload’ınız olması gerekir hızlı işlemleri yapabilmek adına ben 2 tb deplama aldım aylık olarak ödüyorum gerçekten iyi bir plastform yüksek hızlı uploadım var ama google kısıtlama uyguluyor yüksek hızda upload edince orası kötü olmuş google fotorağraflarda sadece foto video.

 11. Azat Beyazit diyorki:

  Yedekleme yapılan fotoğraf ve videolarımin görüntü kalitesi bozuldu. Daha önce böyle birşey yoktu. Videolarımı telefonuma kaydettigim de de bu durum düzelmiyor. Ben orijinal boyutuyla kaydediyorum fotoğraflarımı. Bu durumun düzeltilmesini istiyorum. Gerçekten yazık oldu fotoğraf ve videolarıma.

 12. Çok güzel bir uygulama. Ama bence bir fotoğrafı başka bir klasöre taşırken fotoğrafın tarihinin değişmesi kötü bir yıldızı bu yüzden kırdım. Kronolojik sıralama benim için önemli şahsen.

 13. Güzel ugulama Resimlerimiz güvende 👍 Telefon rehberini , müzik ve gibi verileri kayıt altına alması daha iyi olur .

 14. Çok kullanışlı. Galeriyi yedekleyip, telefon hafızasındaki fotoğraf & videoları siliyorum. Böylece hafıza gereksiz dolmuyor.

 15. PaticanRıfkı diyorki:

  Bu uygulamayı telefonumun güvenliği dahilinde indirmiş bulunmaktayım hiçbir şekilde kişisel verilerimin (fotoğraflar, videolar, ses kayıtları, mesajlar, rehber, parmak izi,banka bilgileri, e devlet, sosyal medya ve tüm uygulamalarımla birlikte tüm şifrelerimin) paylaşılmasına, kullanılmasına, kopyalanmasına kesinlikle iznim yoktur. Bu tür bir durumda yaşayabileceğim herhangi olumsuz bir durumdan ve sorundan google photos ile Google Play Store sorumludur.Aksi taktirde yasal işlem başlatılacaktır

 16. 2015ten beri kullanıyorum, fotoğraflarımı yedeklemek için harika bir yer. Telefon değiştirirseniz bile fotoğraflarınız hesabınızda kalıyor e mail adresinizle giriş yapmanız yeterli. Çok teşekkürler 🙌

 17. Adnan Tunç diyorki:

  Fotoğraf çektiniz… Google fotoğraflarda 1-2 gün sonra görüyorum. Anlık olmuyor… Çok saçma. Fakat. Fotoğraf ve video düzenleyici mükemmel. Yiğidi öldür hakkını yeme. 🙂

 18. FATİH KOÇAK diyorki:

  Telefon hafızasına gerek kalmadan telefonum bozuldu korkusu olmadan bütün fotoğraflara tarih sıralaması ile ulaşmak çok güzel. Teşekkürler Google

 19. Semra Akbulut diyorki:

  Whatsap fotoğrafları telefondan sildiğimde google fotoğraflarimdan da siliniyor . Yada yedekleme yer acma işlemine dahil edilmiyor. Keşke onlar da dahil olsa. Yada var da ben mi bulamadim acaba.

 20. Jesosis diyorki:

  Kaçıncı keredir bunu yaşıyorum bilmiyorum. Google fotoğraflara yedeklendiği iddia edildiği için yaklaşık 60 GB lık fotoğraf silmesine izin verdim cihazımdan fakat yok fotoğraflar hiç bir yerde. Google fotoğraflarda da sadece 16 GB kullanıyorum olarak gözüküyor şaka mı yapıyorsunuz siz

 21. Emre Özkan diyorki:

  Google One üyeliğim var, mükemmel. Aradığım fotoğrafı yüzlerce fotoğraf arasından arama çubuğuyla bulmak çok iyi. Ayrıca ben sürekli beğendiğim yerleri her yönden çekiyorum, yapay zeka sağolsun kendisi panoramaya dönüştürüyor. Süper!!!

 22. Birgül Kosar diyorki:

  Son birkaç gündür bazı fotoğrafları klasöre taşıyamıyorum, uygulama sürekli beni dışarı atıyor. Bugün son güncellemden sonra düzeleceğini sandım ama hala düzelmedi. Lütfen bu sorunu düzeltin

 23. Elif Ökmen diyorki:

  Başarılı bir uygulama. Anılarına sadık kalmak isteyenler için ideal bir seçenek. Şuana kadar beni olumsuz etkileyecek bir soruna rastlamadım. Memnuniyetimi belirtmek isterim.

 24. ONUR ÇAKMAK diyorki:

  gelmiş geçmiş en iyi bulut depolama uygulamasıdır.Ayrıca geçmişteki bazı güzel kareleri ve videoları size tekrar göstermesi ise uygulamayı zirveye taşımakta

 25. Asimə Talibova diyorki:

  LÜTFEN YORUMUMU GÖRÜN👀👀👀 Önerilerim var. 1.Albüm oluşturma kısmına galeride kendi oluşturduğumuz albümleri ekleme özelliği gelsin. 2.Yedekleme ayarlarında mesela Kamera ve Snapchat fotoğrafları aynı klasörde yani Kamera klasöründe gözüküyor. Bu klasörleri ayırın. Ve bunları yedeklediğimiz zaman bu klasörleri ayrıca yedekleyelim. Lütfen önerilerimi dikkate alın. Şimdiden teşekkürler🌻

 26. D.Firdes Yurdun diyorki:

  Fotoğrafları isimlendiremiyorum. Ya da onlara kendi tarihimi koyamıyorum. Fotoğrafla ilgili bilgi yazamıyorum. Diyelim bir çiçek resmi çektim. Bu çiçeğin ne olduğunu fotoğrafa ekleyemiyorum. Eskisine oranla tabi şimdi daha iyi. En azazından ara tuşu var. Dosyaladıklarımı daha kolay buluyorum. Ancak, belirttiğim gibi fotoğraf için bilgi yazamamak benim için sıkıcı bir durum.

 27. Sümeyra ARAZ diyorki:

  Bazı özellikleri güzel ama benim için sorun olan benden habersiz fotoğraflarıma düzenleme önerisi,yorumlama tarzı işler yapıyor.Bir de bir bildirdim gönderme sesi var Bir örn daha vereyim tatilden döndüm tatille alakalı fotoğraflarla kendi kendine güzel olanlarla hikaye oluşturuyor .

 28. Hikmet Erafşar diyorki:

  Yıllardır yedekli duran fotoğrafların hepsi silinmiş . Nasıl olur böyle birşey anlam veremiyorum . Google fotoğraflara güvenip herşeyimi yedeklemistim. Çıkartmak için birkaç fotoğrafı indirme yaptım . İndirdiğim fotoğrafların haricinde hiç fotoğraf kalmamış . Lütfen nedenini açıklayınız.

 29. Alperen Çevik diyorki:

  Çok saçma bir şekilde hata alıyorum ve uygulama kendiliğinden kapanıyor. Tek amacım bir fotoğrafı telefonuma indirmek. Bunun için menüyü tam açtığım sırada aniden kapanıyor ve hata veriyor lütfen çözüm bulunsun.

 30. Fotoğrafların arayüzü ay ve yıl şeklinde olmasını isterim sütun sayısının daha dar ve sık fotoğraf ve videolar olsa daha güzel olacak. Lütfen rica ediyorum böyle olsun.

 31. Bahri diyorki:

  Gerçekten çok iyi program önceden Samsung Galeri kullanıyordum fakat buna geçtim özellikle fotoğraflarımı kurtarmamda çok işe yaradı bana göre hala birkaç eksiği var fakat gayet güzel bir program tavsiye ederim!

 32. kemal özbey diyorki:

  Fotoğraflarım bir anda önüme geliyor. Yüksek kalite, standardı ve çözünürlülüğü değişmemek kaydı ile korunmalı. Bu durumda Anılarımı tazeliyorum. Hatıralarım canlanıyor. Bir tarih düzeni şeklinde stok ediliyor… Mevut Proğram sık sık güncelleniyor…Diğer proğramlara göre çook üstünlükleri var. Daha ne olsun, tavsiye ederim.

 33. Kerem Gundogan diyorki:

  Google çağa ayak uydur bu kadar az depolama alanı nedir? 500GB olması gerekir. Kişileri tanımakta çok başarılı değil ama yine de en iyisi diyebilirim rahatlıkla.

 34. Gizem Özden diyorki:

  2014den beri bu uygulamayı kullanıyorum. Eski telefonlarımda yedekleme için bir tek bu uygulamayı kullandım çok memnunum fakat yeni telefonumda uygulama içinde bir fotoğraf sildiğimde cihazın hafızasından da siliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

 35. Fotoğraflarımın güvende olması çok güzel fakat işi sizde diğer herkes gibi paraya döktünüz depolama alanı çabuk doldu ve ek kota için ücret istiyorsunuz bunu doğru bulmuyorum herkese benzediniz artık. Önceden rahatlıkla bir sürü depolayabiliyorken şimdi çokk az bi fotoğraf bi bakıyorum google alanımı doldurmuş bile.

 36. Kullanmayı düşünmüyordum ama kullanmaya başlayınca çok sevdim ve her bir şey yüklediğim zaman xx klasörü yedeklensin mi diye soruyor. Bu çok hoş, unutmaya karşı birebir. Teşekkürler Google 🥰🥰🥰

 37. Ezgi Deniz diyorki:

  Bugün depolama alanı uyarısında yüksek kaliteli ve boyutlu videolarımın kalite ve boyutlarının düştüğünü fark ettim. Öyle ki 1 gb ın üzerinde tek bir video bile yok. Bu mümkün değil. 20 gblık videolar hatırlıyorum eminim. Kalite ayarlarıyla oynamadım. Alanım bittiği için mi düşüldü kalite? Ne satın almam gerekiyorsa alayım eskisi gibi olsun videolarım fotoğraflarım lütfen bana yardım edin. Size güvendim yıllar boyu anılarım onlar başka yedekleri yok. Lütfen eski haline getirin.

 38. Ferhat Gs diyorki:

  Uygulama güzel ve saklamak için mükemmel,fakat aynı fotoğraf ı ve video ları tekrar 3,4,5 kere yüklemesi iyi olmuyor,buna da bir çözüm bulursanız sevinirim ve seviniriz 🙏

 39. Güzel ama bazı sıkıntıları var:1. Depolama alanı çok az 15 GB’lik. 2. 15. GB’lik depolama alanı tüm Google hesabınızın işlemlerini etkiliyor yani bu tüm hesabınızın depolama alanıdır. Uygulamaya özel bir depolama alanı lazım.3. Google hesabınızın depolama alanınında fotoğrafları / videoları silerek yer açmak isterseniz şimdiden geçmiş olsun. Çünkü bunlardan birini silerseniz bunları cihazınızdan da siliyor.4.Eğer Google hesabınıza fazladan alan alabiliyorsunuz ama parayla. (100 GB,200GB, 2TB)

 40. Baler FİDAN diyorki:

  Kaç defa telefon değişikliği nedeniyle resimleri flaşa yükledim, maalesef flaşlar bozuldu gitti binlerce resim harf disk olmayınca olmuyor. İmdada yine Google yetişti. Güzel uygulama vesselam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.