Fruit Ninja® Modlu Apk İndir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Fruit Ninja® Modlu Apk İndir 2022

Meyveleri dilimleyin, bombayı değil – Fruit Ninja aksiyonuna başlamanız için bilmeniz ihtiyaç duyulan tek şey bu! Klasik modda ne kadar uzun zaman dayanabileceğinizi görmek için kendinize meydan okuyun, Arcade modda bir üstün dereceli kırın yada Zen modda meyve dilimleme becerilerinizin antrenmanını yapın. Geniş bıçak yelpazesi ve dövüş okulları kesme işinde sizi zirveye taşımak için emrinize amadedir.

Daha fazla eğlence mi istiyorsunuz? Bir ara verin ve en sevdiğiniz meyveyi mini oyunlar vasıtasıyla dilimlemenin yeni yollarını deneyin veya oyuna hakimiyetinizi test edin ve günlük Meydan Okuma etkinlikleriyle ödüller kazanın. Biriyle kıyasıya mücadele edin ve en üst seviye ninja olarak becerilerinizi arkadaşlarınız karşı skor tahtalarında ve lokal çoklu oyunculukta sergileyin.

Meydan okumaya hazır mısınız? Özel Turnuva etkinlikleri için gözünüzü açık tutun ve diğer ninjalara karşı eşi olmayan bıçakları ve dövüş okullarını kazanma şansı için harp yapın. Gerçi tamamı bu kadar değil – her gün giriş yaparak kendinizi keskinleştirin ve nadir bıçaklar ve dövüş okulları dâhil, diğer oyun modlarında kullanabileceğiniz günlük ödüller kazanın!

Fruit Ninjayı oynamak için hiç daha iyi bir vakit olmamıştı, bundan dolayı kılıcınızı kınından çıkarın ve bağımlılık meydana getiren, aksiyonla dolu oyun deneyimi için hazırlanın!

ÖNEMLİ UYARI

Oyun, tatbik içi isteğe bağlı satın alma ihtiva eder.

Fruit Ninja® Apk Full

Gizlilik Politikamızı http://halfbrick.Com/pp da oku

Hizmet koşullarımızı Http://halfbrick.Com/tos da oku

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize fruitninja@halfbrick.Com ’den e-posta atın.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Fruit Ninja® Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Fruit Ninja® Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.