Fitonomy – Kişisel antrenör Yeni Apk 2022

Güncellendi
1 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Fitonomy – Kişisel antrenör Yeni Apk 2022

Kişisel antrenörünüz ancak bir tık uzağınızda! Fitonomy ile istediğiniz her yerden ulaşabileceğiniz kendi esenlik amp; fitness planınıza haiz olacaksınız.

Fitonomy, kişiselleştirilmiş egzersiz programları ve yemek planları içeren fitness programları sunar. Fitness hedeflerinize bağlı olarak Fitonomy, fitness tecrübeniz kesinlikle evde yada spor salonunda yapabileceğiniz özelleştirilmiş egzersizler oluşturur. Uygun bir yiyecek planı ve özelleştirilmiş bir karın, sırt ve göğüs egzersizi ile kas yapabilir, kas yapabilir ve vücudunuzu şekillendirebilirsiniz. Fitonomy ek olarak genel vücut ağrı düzeylerini azaltacak egzersizler sunar.

Fitonomy ile ücretsiz olarak egzersiz yapabilecekken niçin pahalı eğitmenlere ve spor salonu üyeliklerine para harcayasınız? Fitonomy ÜCRETSİZ planı ile Kişisel Fitness Planlarından Aylık Zorluklara kadar birçok özelliğe erişebileceksiniz:

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ANTRENMANLAR

Egzersiz programlarımız, fitness hedeflerinize gore kişiselleştirilir. Fitonomyde aşağıdakiler gibi egzersizler ve egzersizler bulabilirsiniz:

-HIIT antrenmanları,
-biseps,
-Bacak antrenmanları,
-Glutlar,
-Ab antrenmanları,
-Kardiyo,
-Kol egzersizleri,
-Sırt ve omuz egzersizleri,

AYLIK ZORLUKLAR VE BAŞARILAR

Antrenman planınızla tutarlı kalmak için birazcık motivasyona ihtiyacınız var ise, Fitonomy size katılmanız için Aylık Görevler sunuyor! 28 veya 30 günlük zorluklarla sıhhatli ve formda olmak için kendinize meydan okuyabilirsiniz.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ YEMEK PLANLARI

Kişisel olarak uyarlanmış yiyecek planları, fitness hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan tüm beslenmeyi alabilmeniz için oluşturulur. Yemek planınızdaki kaloriler esenlik hedeflerinizle eşleşir ve doğru oranda yiyecek yemenize yardımcı olur. Vücudunuzu şekillendirin ve şekillendirin ve amacınız için uygun diyete uyum sağlayın.

FITNESS YOLCULUĞUNUZU TAKİP EDİN

Formda kalmak, ilerlemenizi görmeyi ve günlük egzersizlerinizi, kalorilerinizi, su alımınızı ve adımlarınızı takip etmeyi gerektirir. Fitonomy, tüm bu tarz şeyleri Google Fit entegrasyonu ile sunar. Uygulama, tüm egzersizler ve antrenmanlar için kalori ve adım sayma ölçümleri sağlayacaktır.

İLHAM TOPLUMU

Fitonomy Topluluğu, sağlık yolculuğunuz esnasında motive olmanıza, esin almanıza ve fitness hedeflerinize birlikte ulaşmanıza destek olacak bir destek sistemidir.

Fitonomy – Kişisel antrenör Apk Full indir

DOĞRU FORMU ÖĞRENİN

Egzersizleri doğru bir halde nasıl yapacağınıza dair adım adım rehber. Antrenman sırasında kaçınmanız gereken yaygın hatalar hakkındaki bilgi edinin ve egzersizleri yapmanın doğru yolunu öğrenin.

ABONELİK FİYATLANDIRMA VE ŞARTLARI

Fitonomiyi indirmek parasızdır. Premium özelliklere erişim, haftalık veya yıllık olarak kullanılabilen aktif bir abonelik gerektirir. Haftalık abonelikler her hafta faturalandırılır. Yıllık abonelikler, satın alma tarihinden itibaren toplam senelik ücret üstünden faturalandırılır.

Ödeme, satın alma onayı ile Play Store hesabınız aracılığıyla kredi kartınızdan öğrenim edilecektir. Abonelik, abonelik süresinin bitiminden minimum 24 saat önce iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Yenileme esnasında fiyat artışı olmaz.

Abonelikler satın alındıktan sonrasında Play Storedaki Hesap Ayarlarında yönetilebilir ve otomatik yenileme kapatılabilir. Satın alındıktan sonra, dönemin kullanılmayan kısmı için geri ödeme yapılmayacaktır. Tüm Hüküm ve koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı okuyunuz:

– Şartlar ve Koşullar: https://fitonomy.Co/pages/terms-conditions
– Gizlilik Politikası: https://fitonomy.Co/pages/privacy-policy

Fitonomi kullanan milyonlarca insan arasına katılın!
Şimdi Çalışmaya Başlayın

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Fitonomy - Kişisel antrenör Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Fitonomy - Kişisel antrenör Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.