Evolution 2 Aksiyon oyunları Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Evolution 2 Aksiyon oyunları Yeni Apk 2022

Evolution devam etmeli: Kült bilim kurgu serisi uzun süredir beklenen devam oyununa kavuştu! Ütopya Evreni’ni yeni bir açıdan gözler önüne seren tarih sizi bekliyor.
İkinci bölüm, milyonlarca ferdin kalbini kazanmış eşsiz Evolution atmosferini korumaya devam ediyor. Ayrıca, oyunda devrim niteliğinde bir değişiklik de yapılmış oldu: Evolution 2, tepeden tırnağa üçüncü kişi nişancılık, aksiyon, strateji ve RPG türlerinin dinamik bir karışımı!

Beklenmedik vakalarla dolu nefes kesici bir hikaye için hazır olun!
Hikaye, Ütopya Gezegeni’nin evveliyatına fer tutuyor. Bu gezegen, bir zamanlar milyarderlerin uzaydaki tatil yeriydi. Şimdiyse zalim haydutların, canavarların ve savaşçı robotların mesken tuttuğu bir cehenneme dönmüş durumda. Burada herkes birbirine karşı amansız bir cenk halinde.
Bitmek bilmeyen savaşlarla dolu bir dünyaya adım atacak, en güçlü silahları ve oyunun ana karakteri Yüzbaşı Blake’in hususi psişik enerjisini kullanacaksınız. Tehlikeli bir deney cevabında süper güçler kazandı ve karşısına çıkan her düşmanı yok etmek için hazır.

Orijinal bilim kurgu ortamı. Uzak bir gezegende geçen uzay nişancılığı ve kıyamet sonrası biopunk biyolojik teknoloji atmosferi.
Farklı türlerin eşsiz dengesi. Orijinal harp sistemiyle birlikte strateji, RPG, aksiyon ve tepeden tırnağa nişancılığın karşımı.
Taktiksel oyun. Karakterinizin ve ortağının seviyesini artırın, en etken silahları seçin ve düşmanınızın zayıflıklarını lehinize çevirin.

Evolution 2: Aksiyon oyunları Apk download

Çok sayıda görev ve efsanevi bölüm sonu canavarları. Düşman her savaşla daha da güçleniyor.
Eş zamanlı çevrimiçi savaşlar. Çok oyunculu modda tamamen çevrimiçi olarak savaşın. Savaşarak sıralamanın üstüne çıkın ve zaferler kazanarak eşi olmayan bonuslar kazanın.
Geleceğin cephaneliği. Eşsiz özelliklere ve seviye atlama sistemine haiz görkemli silahlar! Hem klasik yakıcı silahlar bununla beraber enerji, asit ve biyonik silahlarıyla eğlencenize eğlence katacaksınız.
Üssünüzü büyütün: Yeni odalar açın ve geleceğin teknolojisi hakkında daha çok malumat alın. Evolution’da sınır yok!
İnteraktif arenalar ve gerçekçi 3B animasyon, kendinizi oyuna tamamen kaptırmanızı sağlayacak!

Üssünüz hazır; muharebeye başlayabilirsiniz. Artık bu Ütopya’nın hakkından gelelim, Yüzbaşı!

Bizi Facebook’ta takip et: https://www.Feysbuk.Com/evo2game/

Diğer oyunlarımızı deneyin:

World Above
HAWK
Space Justice
Juggernaut Wars
Puzzle Raiders
Rush Royale

PC, mobil ve konsollarda unutulmaz oyun deneyimlerinin kabul edilen geliştiricisi ve operatörü olan küresel oyun markası MY.GAMES altında yayınlanmıştır.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Evolution 2 Aksiyon oyunları Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Evolution 2 Aksiyon oyunları Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.