Ev inşa et Yeni Apk 2022

Güncellendi
17 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ev inşa et Yeni Apk 2022

Ev binasının ne olduğunu ve hayalinizdeki evi iyi mi inşa edeceğinizi bilmek talep eder misiniz? O halde bu oyun tam sana göre! Bina oyunlarını seven bütün çocukları, mükemmel inşaat oyunları dalmış yaratıcı fikirlerini somutlaştırmaya davet ediyoruz. Çocuklar için eğitici oyun serisindeki yeni oyunumuzla tanışın – “Bir ev inşa edin!”
Evler inşa etmek oyun benzersizdir. Çocuğunuzun yaratıcı potansiyelini ortaya çıkarmasına, hayal enerjisini kullanmasına, bir binanın ne işe yaradığını ve insanların bir inşaatçı, marangoz, ressam ve diğerleri benzer biçimde önemli ve ilginç mesleklerden gerçekten neye ihtiyacı olduğunu anlamasına destek olacaktır.
Bu keyifli ve renkli oyunda çocuklarınız çeşitli gülünç karakterler için çeşitli malzemelerden evler inşa etmek zorunda kalacaklar – maymunlar, penguenler, tavşanlar, oyuncak ayılar ve oyunumuzun öteki kahramanları. Her karakterin evinin kendine özgü özellikleri vardır ve çocuğunuz onu çeşitli malzemelerden inşa edecektir – çubuklar, buz, saman ve tuğlalar ve bu evlerin bulunduğu bölgeyi geliştirmek.

Ev inşa et Apk Full indir

Aksine, inşa etmeye başla! Oynayın, herkese hayattaki en iyi minik inşaatçı olduğunuzu kanıtlayın!
 
 
Sitemizi ziyaret ettiğinizden inanın http://yovogames.Com
Twitter: https://twitter.Com/YOVOstudio
Facebook: https://facebook.Com/yovogames

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ev inşa et Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ev inşa et Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.