Dolap – İkinci El Alışveriş Modlu Apk İndir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dolap – İkinci El Alışveriş Modlu Apk İndir 2022

Milyonların favori uygulaması Dolap’la tanışmaya hazır mısın?

Dolap ile artık Kadın, Bebekamp;Çocuk, Evamp;Yaşam, Erkek ve Elektronik kategorilerinde yeni bir devre başlıyor. Seçkin markaların yeni ve etiketli, ikinci el, sıfır ve sahibinden ürünlerini almak da satmak da Trendyol güvencesi ile Dolap’ta oldukca rahat!

Bir zamanlar dolabının star parçaları olan elbiseyi, spor ayakkabıyı, botu, gömleği artık değişiklik yapmak mi istiyorsun? Çocuğuna özenle giydirdiğin kıyafetler küçüldü, oyuncak ve kitaplara ilgisi azaldı, yenilerine yer mi açmak istiyorsun? Mutfak dolaplarına sığmayan eşyalara, değiştirmek istediğin dekoratif parçalara ne demeli? Üstelik bunlarla sınırlı olmayıp bütün erkek moda ürünlerini ve elektronik eşyalarını kolayca satabildiğini söylesek? Kullanmadığın eşyalarını ikinci el alışverişin emin adresi Dolapta sat ve paraya dönüştür, sen satmanın keyfini yaşarken, alıcılar da aradığı ürünü bulmanın mutluluğunu yaşasın!

Nedir Bu Dolap?

1. Dolap ile para masraftan en güzel parçalara sahip ol!

Kullanmadığın eşyalarını, kıyafetlerini, ikinci el parçalarını kolayca Dolapta Değiştir, Değerlendir ve anında paraya çevir! Artık sana dar yada bol gelen kıyafetler, asla giymediğin spor ayakkabılar, kullanmadığın gözlük, parfüm, ekip giysi, aksesuar, oyuncak, kitap yeni veya ikinci el aklına gelen tüm ürünleri yükle, dolabın keşfedilmeye başlasın. Evde bir minik var ve çok mu hızlı büyüyor? Küçülenleri, giydiremediğin giysileri, oynamadığı oyuncaklarını Dolapa yükle, para masraftan yenilerini almanın keyfini menfaat! Kullanılmayan ikinci el yada sıfır yürüteç, ana kucağı,oto koltuğu ve diğer ürünlerini Dolap’ta sat, ev ekonomisine katkıda bulun!

Gardırobuna sığdıramadığın asla kullanılmamış eşyaların yada sahibinden 2. El eşyaların mı var? Dolapa yükle ve satış oluşturmaya derhal başla! Zevkine nazaran uygun fiyatlı mamüller için Dolap burada: Kadın, Erkek ve Evamp;Yaşam kategorisinde aradığın ürünü müsait fiyata bulmak fazlaca kolay!

2. Dolap ile elden ele moda!

Beğendiğin dolapları takibe al, pabuç, terlik, aksesuar, çanta, saat, gözlük, mont, bot, giyim, kişisel bakım, mutfak, mobilya, kahve makinesi, ev dekorasyon, makyaj, minik ev aletleri, spor aletleri, temizlik malzemeleri, el yapımı seramik kupa, oyuncak, bebek ürünleri, bebek bezi, çocuk ürünleri, bilgisayar, tablet, oyun konsolu, beyaz eşya, cep telefonu, çiçek sepeti, tablo ve birçok markada aramış olduğu ürünleri Dolap’ta keşfet!

Aradğın yüzlerce marka Trendyol Milla, Trendyol Man Bershka, Mavi, Addax, Stradivarius, Nike, LC Waikiki, Pullamp;Bear, Penti, Adidas, Karaca, US Polo Assn.

Dolap – İkinci El Alışveriş Apk download

Dolapta her şey güvende!

Lüks alışverişlerde de güvendesin! Beğendiğin lüks marka ürünü bul, uzman eller orijinalliğini test etsin. Güvenilir 2. El modanın kalbi olan Dolap’ta tarzına uygun pabuç, çanta, gözlük, takı, kıyafet ve fazlaca daha fazlasını bul.

2.El alışverişte birinci derslik deneyim için Dolap’ı indir, aradığın markalara ve oldukça daha fazlasına kolayca ulaş!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Dolap - İkinci El Alışveriş Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Dolap - İkinci El Alışveriş Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.