Dark Romance 13 f2p Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dark Romance 13 f2p Yeni Apk 2022

Dark Romance: Vampire Originsin yeni ücretsiz bulmacaları, zeka oyunları ve mini oyunları, gizli saklı nesneleri arayıp bulmanız ve en yeni Domini Oyunları nokta ve tıklama öykü macera gündelik bulmacasını kazanmanız ihtiyaç duyulan yer! Bu arama ve bulma oyunundan ne olursa olsun keyif alacaksınız, şundan dolayı özgün bulmaca ile arsa farkı yok ve ana özelliği, bütün görevi ücretsiz bir şekilde oynayabilmenizdir!

Doktora basit bir yolculuk, yolculuğunuz sizi doğrudan bir vampirin yoluna çıkardığında karanlık bir dönüş yapar! Baban sen doğmadan ilkin bu ölümcül düşmanı kovalamış olabilir, fakat şimdi intikam almak için geri döndü. Ama ardında olduğu tek şey kan değil. Kaçmadan ilkin yarattığı yarı vampiri arıyor, azca ilkin ortaya çıkardığın şahıs sensin! Evinizin ve sevgilinizin güvenliği tehlikedeyken, kendinize dönüşmeden bu canavarı alt edebilir misiniz? Mantık bulmacaları ve zeka oyunları içeren bu tüyler ürpertici Gizli Nesne Bulmaca macerasında öğrenin!

İlgi cazibeli bonus bölümünde daha çok gizemi çözün.
Gizli şeyleri bulun, mantık bulmacalarını, zeka oyunlarını ve diğerlerini çözün! En fena şey harbiden oldu ve şimdi annen bir vampir kurbanı mı oldu?

Akıllıca gizlenmiş koleksiyonlar için yerleri inceleyin!
Kendi harika koleksiyonunuzu toplayacak kadar dikkatli misiniz? Zeka oyunlarını çözmek için gerekli öğeleri bulun ve kendinize meydan okumak için nesne oyunları bulun!

Zorlu başarılarla yeteneklerinizi yazın.
Sizin için bir takım heyecan verici başarı hazırladık. Hepsini almak için en sevdiğiniz mantık bulmacalarını, zeka oyunlarını ve gizli macera macerasını yeniden oynayın!

Konsept sanatının, videoların, duvar kağıtlarının ve daha fazlasının keyfini çıkarın!
Bu Collectors Edition, nesne oyunlarını ararken başka hiçbir yerde bulamayacağınız muhtelif bonus içerikler sunar!

En şaşırtıcı ücretsiz yeni gizli saklı nesne oyunlarından birini indirin – Dark Romance: Vampire Origins! Oyunu tamamen ücretsiz oynayın, sadece takılıp kalırsanız yada bir mini oyunu çözmek istemiyorsanız, daha süratli ilerlemenize destek olacak ipuçlarını satın alabilirsiniz!

—–
sorular? Support@dominigames.

Dark Romance 13 f2p Apk Full

Com/
Facebookta hayranımız olun: https://www.Facebook.Com/dominigames
Instagram sayfamıza göz atın ve bizi izlemeye devam edin: https://www.Instagram.Com/dominigames

—–
Domini Games tarafından ücretsiz olarak sunulan en iyi gizli saklı hazine bulma oyunlarından birinde bulmacaları ve zeka oyunlarını çözün!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Dark Romance 13 f2p Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Dark Romance 13 f2p Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir