Çocuklar yarış oyunu – Beepzz Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
15 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Çocuklar yarış oyunu – Beepzz Modlu Apk İndir 2022

Kemerlerinizi bağlayın ve bizim Beepzz ralli arabaları ile eğlenceli bir yolculuk için bize katılın. Favori araç seçin ve benzersiz yokuş yukarı ve yokuş aşağı ortamlarının sorunlarla yüz yüze. Bizim Beepzz Arkadaşları şehir, çiftlik çöl, karlı tepeler, savan orman, kayalık dağ, dinlence plajları ve orman kanalıyla unutulmaz bir yolculuğa götürecek. Oynarken birden beceriler öğrenin. Bu yaratıcı bir arcade yarış oyunu çözme becerilerini ve emek verme belleği çocuğunuzun sorununu artıracak; ve onların itimatını artırmak. Daha da önemlisi, onlar keyifli olacak. Küçük çocuklar için en eğlenceli fizik tabanlı basit yarış oyunu bağımlısı almak için hazır olun.

Özellikler:
Genç çocuklar için iki parmakla dokunma basit yarış oyunu 2-6 yaş.
Ileri ve geri hareket ettirin; engelleri atlamak; Eğer sıkışmış baş aşağı alırsanız otomobil çevirmek; kahkaha ile rulo; onların gıda hayvan otomobil yarış.
108 değişik tepe tırmanma yarış pistlerinde ile 9 şaşırtıcı konular!
Yokuş yukarı ve yokuş aşağı yarış kursları hem aracılığıyla muntazam fizik simülasyonu.
Yeni otomobil ve temalar kilidini paraları toplayın.

Çocuklar yarış oyunu – Beepzz Apk Ücretsiz İndir

Köpek şeklinde van ile oynayın; Kedi benzer biçimde araba; Boğa şeklindeki traktör; deve kamyon gibi; fil, dört tekerlekten çekiş jeep şeklinde; şeklinde kamyonet Ren geyiği; ve çita spor araba şeklindedir.
Farklı zorluk seviyesi giderek çocuğun zihnini uyarmak için oyun tanıtıldı.
Akılda tutulması bu app minik çocuklar için, araba patlama veya ölmezler bulunduğunu.

Gizlilik Bilgilendirme:
Ebeveynler olarak kendimizi, iAbuzz fazlaca ciddiye çocukların sağlık ve gizlilik alır. Bizim app şahsi verileri toplamak değildir. Reklamlar dikkatle çocuk canlandırırken üstüne tıklayın olasılığı az olduğu benzer biçimde yerleştirilir – Ama evet, o sizin için maliyet ücretsiz uygulamayı sağlamak bizim araçları olduğu şeklinde reklam içermiyor.

Görüşleri Lütfen:
Eğer bizler daha çok tasarım ve uygulamaları ve oyunları etkileşimi çoğaltmak iyi mi herhangi bir geribildirim ve önerileriniz var ise, web sitemizi ziyaret edin yada http://iabuzz.Com/ kids@iabuzz.Com bizlere bir ileti bırakın lütfen. Yeni özellikleri ile tertipli olarak bizim apps ve oyunlar bütün güncellemek için taahhüt ve gelecekteki uygulama geliştirme için birtakım fikirler almak isterim gibi hepimiz sizden sezmek mutluluk duyarız.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Çocuklar yarış oyunu - Beepzz Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Çocuklar yarış oyunu - Beepzz Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.