Çocuklar for araba yarış oyunu Yeni Apk 2022

Güncellendi
28 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Çocuklar for araba yarış oyunu Yeni Apk 2022

Varolan 20 milyon çocuğun BEEPZZ otomobil yarış oyunları ve bize verdikleri geri bildirimlerde nasıl oynadığına baktıktan sonra, bu yeni yarış oyununu yaptık:

Basit oynatma: Geliştirdiğimiz kolay bir iki düğmeli dokunmatik test. 3 düğmeden uzaklaştık ve bundan dolayı küçük çocuklar için daha rahat. Arabayı döndürmek için mobil cihazdan daha çok atlama yada eğilme – tüm bunlar otomatiktir.

Zorluk: Oyunda hala güçlük seviyeleri vardır, böylelikle çocuk sıkılmaz ve hala odaklanmalıdır. Tema ve düzeylerde ilerledikçe daha entresan hale geliyor ve her seferinde üstesinden gelmek için yeni bir şaşırtıcı engel.

Arabalar: Karikatür hayvan otomobillerimiz hala var ve ifadeler ve seslerle sevimliler. Bu, çocukların eğlenceli hale getirmiş olduğu için sevilmiş olduğu bir şey.

Çocuklar for araba yarış oyunu Apk Ücretsiz İndir

Çocuklar için özel olarak üretilmiştir: Otomobilleri patlamayan, çizgi film animasyonu, şirin temalar, balonlar, tatlı müzik ve eğlenceli seviyelerle bile şimdi bu odaklanmayı sürdürüyoruz. Bu oyun, birden fazla anne-baba ve değişik yaş gruplarından gelen çocuklar tarafından oluşturulmuştur.

Öğrenme: Bu oyun mantığını, refleksleri, koordinasyonu ve motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olduğundan küçük çocuklar çoklu becerileri öğreneceklerdir. Öğrenmeyi eğlenceyle birleştirmek, küçük çocukları öğretmenin en iyi yoludur ve BEEPZZin tümü budur.

Çocukların deneyimini daha da geliştirebilmemiz konusunda bize herhangi bir geri bildirim yada öneriniz varsa, lütfen kids@iabuzz.Com adresine bize yazınız.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Çocuklar for araba yarış oyunu Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Çocuklar for araba yarış oyunu Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.