City Island 4 Simülasyon Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

City Island 4 Simülasyon Yeni Apk 2022

Mobil cihazında en popüler şehir kurma simulasyon oyunu serisini oyna! Bu yeni City Island, City Island 4: Simulation İş Adamı HD (City Island 4- Simulation Town: Expand the Skyline), sim oyununda, şehir kurma hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Bir adadaki minik bir köyü büyütüp birden fazla talibi içeren bir metropole dönüşmesini elde eden iş adamı olacaksın. Yeni adalar keşfet, şehrini büyüt ve şehir hayatını geliştir, vatandaşlarını mutlu tut, taşımacılığı yönet ve keşiflerle dolu bir sanal dünyanın keyfini çıkar! Muhteşem detaylı grafiklere ve gerçekçiliğe haiz City Island serisini şu ana kadar oynayan 50 milyondan fazla oyuncuya katıl. Nakit akışını ve şehrinin büyümesini idame ettirmek için binalarını ve dekorasyonlarını stratejik olarak yerleştir. Karda, yağmurda, güneşte, gece ve gündüz adalarının canlanışını izle! Çevrimiçi veya çevrimdışı hareket halindeyken şehrini yönet ve büyüt.

City Island 4: Simulation İş Adamı HD (City Island 4- Simulation Town: Expand the Skyline)
Yüksek not alan City Island 3ün ardından: Sim şehri kurma oyunu City Island 4: Simulation İş Adamı HD, son aşama popüler şehir kurma oyunları serisinin dördüncü oyunu. Küçük bir adada birazcık nakit ve altınla başlıyorsun, hemen sonra köyünü yönetip onu minik bir şehre ve hatta bir metropole dönüştürmen gerekiyor.

City Island 4: Simülasyon Apk Full indir

Harika bir şehir hayatına sahip dünyanın en popüler şehir kurma simulasyon oyununa katıl. Tamamlanması gereken bir dolu keyifli mücadele var, örneğin canlanmayı sağlamak için şehrini en iyi şekilde organize etmenin yolunu bul, özel binaları inşa edebilmek için yeteri kadar araç-gereç toplamak amacıyla etkinliklere katıl, vatandaşların için sunduğun nakliyecilik imkanlarını yönet, onları mutlu tutmak ve daha çok nakit kazanmak için vatandaşlarına yeteri kadar iş ve toplum binası ver. Çeşitli hava koşulları, gündüz ve gece döngüsü ve daha bir sürü harika kent hayatı unsuruyla artırılmış gerçekçiliğin keyfini çıkar.

Bir belediye başkanı olarak, vatandaşlarını mutlu tutmak için bina bakımı, yangınlar benzer biçimde gerçek yaşam zorluklarını çözmen, hizmetler sunman, camianın öteki gereksinimlerini karşılaman, parklar, dekorasyonlarla nüfusunu artırman, yollarla, üzerinde trenler olan demiryollarıyla, adım atma yollarıyla, kanallarla, rıhtımlarla, kargo gemileriyle taşımacılığı sağlaman ve toplumunu büyütmek ve şekillendirmek için zorlukları yenmen gerekiyor.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

City Island 4 Simülasyon Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK City Island 4 Simülasyon Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.