Bu uygulamayı bildir

Tanım

Buddy.ai Çocuklar İngilizce Yeni Apk 2022

Selam! Karşınızda Buddy, çocukların eğitici sanal İngilizce öğretmeni!
Çocuklar Buddy ile oyun rollendirirken, farkında bile olmadan İngilizce konuşmayı, kelime hazinesi geliştirme, 1500’den fazla kelime ve kalıbı söylemeyi öğrenirler! İşin ilginç tarafı, çocuklarla oynarken, Buddy de öğrenmeye sürer, Buddy’nin alfabe, kelime hazinesi ve eğitsel yetileri gelişmeye, video tabanlı alıştırmalar gibi yeniliklerle sürer.

Ücretli bir uygulamadır
Buddy ile bir özel ders tutarına, bir ay boyunca ergonomik yapmak mümkündür. Şimdi üyelik satın al ve Buddy.Ai tüm içeriğiyle senin olsun.

Buddy, sorunsuz bir İngilizce öğrenme deneyimi sağlar
Çocuğunuz robot Buddy ile öğretmen oyunu canlandırırken farkında bile olmadan akıcı bir İngilizceye haiz olabilir. Buddy hiç hasta olmaz, geç kalmaz ve çocuğunuza okul öncesi İngilizce tahsil için her vakit hazırdır.

Buddy sizi ve çocuğunuzu anlar
Buddy çocuğunuzun ana dilinde ve İngilizce konuşur. Okul öncesi eğitici oyunu Buddy’i geliştiren yazılımcılarımız, Buddy’nin evlatların konuşmasını anlamasının ne kadar önemli bulunduğunu oldukça iyi biliyorlar. Buddy çocuğunuzun telaffuzunu dinler ve eğer gerekiyorsa düzeltir, İngilizce kelime öğrenme fırsatı sunar ve böylece evladınız ana dili İngilizce olanlarla kolayca anlaşabilir. Çocuklar eğitsel zeka oyunu ve sanal öğretmenle İngilizce öğrenmeye 3 yaşından itibaren başlayabilirler, ancak en verimli öğrenme süreci 5 ve 10 yaşları arasındadır.

Buddy’nin ana dili İngilizcedir
Buddy Silikon Vadisi’nin kalbinde dünyaya gelen yabancı dil öğreten bir Amerikalı’dır. Eğitici çocuk oyunu öğretmeni Buddy ile karşılaştırıldığında, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle ders yapmak oldukça daha pahalıdır. Buddy ile ingilizce kelime öğren.

Buddy de çocuğunuzla birlikte öğrenmeye devam eder
Buddy hafızasındaki İngilizce lügat sayesinde 14 başlık altındaki 1500’den fazla kelime ve kalıbı çocuğunuzla tekrarlarken, kendisini de yeni kelimeler ve eğitsel yetilerle geliştirmeye süre gelir.

Buddy bildiklerini en iyi eğitmenlerden öğrenir
Buddy’nin okul öncesi İngilizce dersleri, İngilizce eğitiminde onlarca yıllık deneyime sahip, Öğrenme Psikolojisi ve Eğitim Bilimleri alanında doktoralı eğitmenler tarafınca tasarlanır.

Buddy.ai: Çocuklar İngilizce Apk Full download

Buddy çocuklarınızla kendi dillerinde konuşarak İngilizce öğrenmelerini sağlıyor. Çocuklar İngilizce kelimelerin en doğru telaffuzunu Buddy ile oynayarak öğrenirken bir yandan da eğleniyorlar.

Buddy son teknoloji ürünüdür!
Robot oyunu Buddy Uygulaması, Londra’daki 2020 Küresel Eğitim Teknolojileri – İnovatif Startup Büyük Ödülü ve 2019 EdCrunch GESA (Global Edtech Startup Awards) ödülünü kazandı.
Ayrıca, 2019 Startup World Cup finalisti ve 2019 Voice Summit, “En iyi tahsil deneyimi” ödülüne aday olmuştur.

Çocuğunuzun kendi haline ve eğlenerek İngilizce konuşmayı öğrenmesi için uygulamayı indirin ve Buddy ile İngilizce öğrenmeye derhal başlayın!

Daha fazla malumat: https://buddy.Ai
Sorularınız için: support@mybuddy.Ai

Hizmet Koşulları:
Buddy uygulamasının güncel üyelik ücreti bulunduğunuz ülkenin para birimine ve döviz kurlarına gore değişiklik izah edebilir. Satın alma işlemini onayladığınız vakit, ödeme hesabınız üstünden yapılır. Bu üyelik periyodunun sona ermesine 24 saat kaldığında ise yeni devre ücretiniz hesabınıza yansıtılacaktır.
Üyelik ayarlarınızı dilediğinizde değiştirebilirsiniz. Otomatik yenilemeyi satın alma işleminden sonra Hesap ayarları bölümünden kapatmak mümkündür. Ücretsiz deneme süresinden kullanılmayan haklarınız kaldıysa, ücretli üyelik satın alımlarında kaybedebilmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen Hizmet Sözleşmemizi inceleyiniz: https://buddy.Ai/terms/

Gizlilik Politikamız için: https://buddy.Ai/privacy/

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Buddy.ai Çocuklar İngilizce Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Buddy.ai Çocuklar İngilizce Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.