Bounty – Anket Yap ve Kazan Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
7 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bounty – Anket Yap ve Kazan Modlu Apk İndir 2022

Bugüne kadar uygulamalar senden para istediler. Peki senden para istemek yerine, sana para kazandıracak bir tatbik olsun istemez miydin? Hem de para kazanırken eğlenmek? Cevabın evet ise Bounty tam sana gore!

Bounty, tatbik içindeki ve belirli lokasyonlardaki anketleri yapıp, derhal para kazanmaya başlayabileceğin bir mobil uygulama. Bu anketler fazlaca vaktini almayacak; bazı konular hakkında telefonundan kolay sorulara yanıt verme, gizli alan kişi, ürün deneme, menü fotoğrafı çekme benzer biçimde kolay ve yapması oldukça keyifli anketler. Anketleri yaptıktan sonrasında ise, kazandığın paraları doğrudan olarak banka hesabına alabilir ve dilediğin şeklinde harcayabilirsin!

Peki bu paralı anketler neredeler? Anketler her yerde olabilir, doğal ki ilk önce telefonunda! Gittiğin kafede, dolaştığın parkta, ya da girdiğin alışveriş merkezinde, hatta evinin karşısındaki bakkalda bile! Yapması ise oldukça rahat; anketleri yapmak için yapman ihtiyaç duyulan tek şey, uygulamayı açmak ve anket açıklamasına uygun bir biçimde istenenleri yerine getirmek yada kolay sorulara cevap vermek. En güzel yanı da, bu anketleri arkadaşlarınla gezerken bile yapabiliyor olman. Bir yere giderken, şehri gezerken veya paraya ihtiyacın olduğu anlarda yapabilirsin.

Tüm dünyada 1.

Bounty – Anket Yap ve Kazan Apk Full download

Sosyal medya hesaplarımızdan Bounty ile kazanan binlerce kullanıcının teşekkür videolarını izleyebilir, bizi onlara sorabilirsin 😉
https://www.Instagram.Com/getbounty/

Daha detaylı bilgi almak istersen, http://www.Getbounty.Co adresini ziyaret edebilirsin!

Not: Uygulamanızın devamlı aleni tutulması ve GPS servisinin arkaplanda sürekli kullanılması telefonunuzun şarjının daha süratli bitmesine neden olabilir.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Bounty - Anket Yap ve Kazan Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Bounty - Anket Yap ve Kazan Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.