Best Sniper Legacy Shooter 3D Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
19 Oca 2021
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Best Sniper Legacy Shooter 3D Modlu Apk İndir 2022

Korkusuz modern bir keskin nişancı rolünü üstlenip, vahşi dinozorlar ve kana susamış zombilerle dolu bir dünyada avlanman ve hayatta kalman gerekiyor. Best Sniperı ŞİMDİ indir!

ÖZELLİKLER:

– HER KAFADAN VURUŞTA YENİ NESİL KURŞUN VE ZAMAN EFEKTLERİNİN TADINI ÇIKART!
– SİLAHLARINI GELİŞTİREREK DAHA ÖLÜMCÜL OL!
– ÇEŞİTLİ HARİTALARI VE YERLERİ KEŞFET!
– SİLAHINI KAP, TONLARCA GÖREV SENİ BEKLİYOR!
– NİŞANCILIK BECERİLERİNDE USTALAŞ VE KIYAMETTEN KURTUL!
– JURA ÇAĞINA AİT EGZOTİK YERLER KEŞFET VE DİNOZOR AVLA!
– HIZLI OL, NİŞAN AL, ATEŞ ET, VE AVLAN!

JURA ÇAĞINA AİT EGZOTİK YERLERDE GEÇEN DESTANSI BİR HİKAYEYE KATIL!
Dinozor ve insan DNAsının birleştirildiği, Amerika tarihinin en tartışmalı programı çığrından çıktı! Binlerce denek ölü Humanosaursa dönüştü. Cansız bedenlerle beslenen pullarla kaplı, öfkeli Humanosaurslar çok tehlikeli bir türe dönüştüler ve adeta kıyamet habercisi oldular!

HEY KESKİN NİŞANCI, HADİ AV BAŞLASIN!
Savaş başladı! Dinozorlar geri döndü… Hatta onlardan daha tehlikeli olan, kana susamış zombiler de! Kıyamet sonrası yeni bir mücadeleyi deneyimlemenin tam zamanı! Yıkık binalar ve dinozor yuvalarıyla dolu çorak bir arazi: reel bir uygar savaş alanı. Gözünü dört aç ve nişan al; sıkıntılı rakipler seni bekliyor! Gözünü silah namlusundan ayırma. Silahlarını modifiye edip, geliştirerek oyundaki en güçlü seçkin keskin nişancı ol!
BEST SNIPER: Shooting Hunter! Silahını al ve avlanmaya başla! Zombi öldürmeli oyunlar hiç bu kadar keyifli ve ileri düzeyde olmamıştı.

Best Sniper Legacy: Shooter 3D Apk Ücretsiz İndir

Silahının hassasiyetini ve ateş enerjisini artır! Avcılık becerilerini, 10 tanesi klasik tüfek ve 4 tanesi de ölümcül premium tabanca olmak üzere 14 eşsiz silah modeliyle geliştir. Her keskin nişancı bu silahları denemeli! Silahların tümü, avcılık becerilerini ilerletebileceğin 3 uyumlu nişan dürbününe sahip! Silahının hassasiyetini dinazor avcısı olarak her arazide kontrol et! Baş döndürücü görselliğe sahip bu FPS keskin nişancı oyunu ARTIK hazır!

SİLAHINI AL, TONLARCA GÖREV SENİ BEKLİYOR!
Zombileri öldür! Eşsiz ve zorlayıcı keskin nişancılık oyun modlarını keşfet. Yüksek skor içi atış yaparak 5 kategoride yeni atıcılık rekorlarını belirle:
– Ana Av: Talimatları izleyerek dinozorları ve dinozombileri avla!
– Mutant Avı: Kendini sıkıntılı dinobosslara karşı kontrol et! Hedefinin cılız noktalarını bul ve bu sefer öldüklerinden güvenilir ol!
– Av: Ne kadar iyi bir keskin nişancı olduğunu ön saflarda daha basit rakiplere karşı test et. Keskin nişancı kabiliyetlerini geliştirmek daha fazlaca atış meydana getirmeye mı ihtiyacın var?
– Yırtıcı Avı: Hedeftekiler fazlaca daha sıkıntılı! İyi hazırlandığından güvenilir ol – kafadan vuruşlar sayılıyor!
– Günlük Av: Her gün yeni sıkıntılı görevler var! İşini yap ve ölümcül bir cephanelik kur!

NİŞANCILIK BECERİLERİNDE USTALAŞ!
En iyi keskin nişancı olduğunu mu düşünüyorsun? Kendi rekorlarını belirle, büyük kazan, avcı ödüllerini topla, ve bireysel kategorilerde mücadele et: En Çok Kafadan Vurma, EnÇok Kalpten Vurma, En Çok Akciğerden Vurma, En Çok Yırtıcı Avlama, Av Köprüsü, Humanosaur Avlama Köprüsü, En Çok QTE Kazanma, En Çok Altın Kazanma, En Çok Zaman Bonusunu Kazanma, En Çok Hassasiyet Bonusunu Kazanma. Dinozombilere karşı harp ve öfkeli dinozorları öldür, termal görüş moduyla isabetli ölümcül atışlar yap, dinozorları ve zombileri dirimsel organlarından vur!

Best Sniper: Shooting Hunter nihayetinde Google Playde!
Diğer oyunlarımızı keşfet: http://t-bull.Com/#games
Bizi Facebookta beğen: https://facebook.Com/tbullgames
Bizi Twitterda takip et: https://twitter.Com/tbullgames

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Best Sniper Legacy Shooter 3D Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Best Sniper Legacy Shooter 3D Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.