Ayın evreleri Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
27 May 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ayın evreleri Modlu Apk İndir 2022

Ayı Seviyor musun? Sonraki Dolunay, Yeni Ay ve Tutulmayı kovuşturmak için Atlas, Aylık Takvim, Canlı Duvar kağıdı, Widget ve daha pek oldukca bilhassa birlikte bu 3-B simülasyonu elde et.

Gerçek zamanlı güncellenen verilere sahip bu 3-B Ay Evreleri simülasyonuyla Ayı Ellerinde tut. Ayın evreleri içinde gezinmek için ileri ve geri kaydır. Bu uygulamada, ayın doğuş ve batış zamanları, ayın parlaması, aşama ismi, burç konumu ve Ayın uzaklığı da dahil olmak suretiyle ihtiyacınız olan bütün verilere sahiptir, bununla birlikte hepsi güzel, şık ve kullanımı keyifli bir uygulamada. Zamanla ayın iyi mi görüneceğini görebileceğin aylık bir takvimi bile var.

Önemli Özellikler:

– Canlı ay duvar kağıtları yada ay evresi takvim uygulaması aracılığıyla ayın bütün döngülerini izle (dolunay, yeni ay, küçülen ay, yeni ay ertesi, ilk çeyrek ve daha pek çoğu). Tam güneş tutulması da dahil olmak suretiyle her aşamada ayın iyi mi göründüğünü gör.
– Ay Evreleri Uyarıları: Belirli ay etkinlikleri için bir anımsatıcı ekle veya kendi gününü/zamanını seç. Yaklaşan herhangi bir hususi ay etkinliği var mı? Ay tutulmasını, süper kanlı ay yada kurt ayını kaçırmadığından güvenilir olmak için evvelinde bir alarm kur.
– NASA verileriyle yapılma 3-B simülasyonla mevcut ay evresini gör: Hatta gölge değişimlerini bile görebilirsin. Canlı Ay Duvar Kağıdı ve bir Widget ihtiva eder, böylece hangi evrede bulunduğunu öğrenmek için her zaman uygulamaya girmene gerek kalmaz.
– Ayın doğuş ve batış zamanları: Bugünkünü gör veya güncellenmiş zamanlar için geçmişe veya geleceğe göz at.
– Sonraki Dolunayı veya Yeni Ayı Bul: Seni sonraki Dolunaya yada Yeni Aya götürecek bir düğmeye tıklayabilirsin.

Ayın evreleri Apk download

– Mevcut zamanı, mesafeyi, evre ismini, burç konumunu ve ay parlaklık oranını gör: gerçek zamanlı olarak güncellenir. Ayın senin için doğru göründüğünden emin olmak için yarı kürenin ve konumunun GPS ile tespiti.
– Dünyanın etrafında yörüngesini tamamlarken ayın salınımını (sallantısını) gör.

– Kraterler ve ay inişi alanlarını görüntüle: Uzay mekiği iniş sahaları, karanlık bölgeler ve büyük kraterler ile tam bir ay atlası görüntülemek için çimdikleyip Ayı yakınlaştır

– Arkadaşlarınla paylaş: Resimlerini tüm popüler sosyal ağlarda paylaş.

M2Catalyst Tarafından Geliştirilmiştir. Herhangi bir sorun var ise yada muayyen bir Android sürümünle herhangi bir problemin olması niteliğinde lütfen bizlere e-posta gönder. Ayrıca hususiyet fikirlerini duymaktan da memnun oluruz.

Ay Resimleri NASA/Goddard Uzay Uçuş Merkezi Bilimsel Görüntüleme Stüdyosu tarafından oluşturulmuştur

Lütfen bu uygulamayı geliştirenleri destekleyerek buradan reklamsız sürümü satın al:

https://play.Google.Com/store/apps/details?Id=com.Universetoday.Moon.Phases

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ayın evreleri Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ayın evreleri Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.