Bu uygulamayı bildir

Tanım

Avast SecureLine VPN Güvenlik Yeni Apk 2022

Avast SecureLine VPN Proxy programı ile yasaklı sitelere giriş HIZLI, SINIRSIZ ve GUVENLİ! Android için en iyi VPN Proxy programı olan SecureLine VPN, dünyanın en güvenilen antivirüsü olan Avast güvencesiyle sizlerle.

AVAST SECURELINE VPN NEDEN EN İYİ VPN PROXY?

YENİ: SecureLine şu anda Android TV destekli bütün cihazlarda kullanılabilir. Bildiğiniz mükemmel VPN artık televizyonunuzda. Sevdiğiniz tüm içerikleri televizyonunuzdan izlerken aynı zamanda gizliliğinizi korumak harika olmaz mı? Evet, mükemmel olur. SecureLine VPNi artık parlak zeka televizyonlarda kullanabilirsiniz.

■ Hızlı ve Güvenli: Dünyanın dört bir yanındanki VPN sunucuları ile en hızlı VPN hizmetini verir.
■ Sınırsız VPN: Hiç bir engelleme olmadan, VPN hizmetini dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.
■ Kullanımı Kolay: Sadece tek bir tuşa dokunarak etken hale getirebilirsiniz.
■ Güvenilir: 435 milyon kullanıcının güvendiği Avast güvencesi ile.
■ Çok Sayıda Sanal Lokasyon: Tam 36 ülkede VPN sunucuları bulunur ve sizi o ülkelerden İnternet’e bağlanıyormuş gibi gösterir.
■ Kesintisiz Bağlantı: WiFi bağlantısından informasyon bağlantısına otomatikman geçer, VPN bağlantısında hiçbir ödenti yaratmaz.
■ Destek Hattı: İstediğiniz anda yardımcı hattımıza bağlanarak, hızlı yardımcı alabilirsiniz.

NEDEN AVAST SECURELINE VPN PROXY KULLANMALISINIZ?

■ Yasaklı sitelere ve uygulamalara emin giriş sağlar

Bulunduğunuz ülkede erişime engelli sitelere, uygulamalara ve içeriklere emin bir biçimde erişmenizi sağlar. Seyahat ediyorsanız ve farklı konumlardan internete erişmeniz gerekiyorsa, birtakım web sitelerinin engellenmiş olduğunu görebilirsiniz ancak Avast SecureLine VPN ile internet sitelerini hatta uygulamaları açabilirsiniz. Görünecek olan coğrafi IP adresi reel adresten farklı olacağından, telefonunuzdan daha fazla internet içeriğine ulaşmak için (birçok değişik ülkede bulunan) sunucularımızı kullanın.

Avast SecureLine VPN: Güvenlik Apk download

Son derece emin VPN hizmetimizle Wi-Fi ağınızı ve gizliliğinizi güvenceye alın.

■ İnternette gizli ve anonim şekilde gezinme
Web sitelerini anonim olarak gezin ve özel erişime haiz olun. İnternet bağlantınız başka bir konumdan kullanılıyormuş şeklinde gözükür. Bunu kullanarak banka işlemleri oturumlarınızı, sohbetlerinizi, e-postalarınızı ve ödemelerinizi gizleyin ve anonimleştirin.

■ VPN açma/kapatma panel pencere ögesi
Güvenli bağlantıyı tek bir tıklamayla açmak/kapatmak için panelinize tek tıklamayla kolayca çalışan bir pencere ögesi ekler. Erişim noktalarında koruma güvenliği sağlamak için ülkü.

AVAST SECURELINE VPN NASIL ÇALIŞIR?

Avast SecureLine VPN, bağlanmakta olduğunuz halka açık Wi-Fi ağlarında güvenliği sağlamak için sanal bir şifreleme kalkanı quot;tüneliquot; kullanarak sizi veri hırsızlıklarından koruyan bir VPN hizmetidir. İletişimlerinizin güvenliği bir kez sağlandıktan sonra, bunların yabancı kişilerin eline geçmesi imkânsız hale gelir.

FİYATLANDIRMA
7 günlük deneme sürenizi ve arkasından bir senelik aboneliğinizi başlatın. Aboneliğinizi payments.Google.Com vesilesiyle istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Daha fazla bilgiyi şurada bulabilirsiniz: http://www.Avast.Com/secureline-android
PROXY

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Avast SecureLine VPN Güvenlik Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Avast SecureLine VPN Güvenlik Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.