araba yarışı – araba oyunları Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
6 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

araba yarışı – araba oyunları Modlu Apk İndir 2022

Araba yarışı oyunları bu ek size reel bir otomobil simülatörü size başka bir yarış oyunu benzer biçimde hissediyorum verebilir. Farklı yarış pistleri üzerinde inanılmaz süratli sürüş deneyimi, reel otomobil sürüşü oyun deneyimini, öteki yarış simülatör oyunlarından daha cazibeli hale getirebilir. Bu yeni araba yarışı oyunu, en iyi araba oyunlarına benzeyen çoklu yarış pisti ortamlarında en yüksek hızda sürebileceğiniz farklı yarış otomobillerine sahiptir. Seçenekler spor sedan, vintage yarışçı, coupe ve süper spor otomobiller içinde değişir. Çok oyunculu otomobil oyunları özelliklerine haiz bu yarış oyununda rakiplerinizle pistlerde yarışırken hızlı sürüş kontrollerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Sürüş yarışı sırasında, arabanızın normal araba sürüş oyunlarında görülmediği ekstra bir hız artışı sağlamak için nitro otomobilinizi kullanabilirsiniz. Yeni otomobil yarışı oyunu 2019 – hızlı sürüş oyunu, viraj, alt vites değiştirme ve yüksek süratli otomobil manevrası, yönlendirme altında ve üzerinde yönlendirme öğretecek yarış araba oyunları kategorisinde şaheser. Eğer iyi parça yarış oyunları zorlukları ile değişik yarış pistleri üzerinde farklı süper otomobiller ile hız heyecanına sahip olmak istiyorsanız, o zaman bu oynamak icap eder yeni otomobil sürüş oyunu.

Bu yeni yarış otomobil oyununda yarış arabalarınızı yarış pisti ihtiyacına göre yükseltebilirsiniz. Pistte yarış yaparken, otomobil yarışlarında en iyi otomobil frenlemesi ile arabada sürüklenen, süratli sürüş, güç kayması ve acele vaziyet frenleri gibi değişik süratli araba oyunları konseptleri ile karşılaşacaksınız. Bu yarış otomobilleri, en iyi araba oyunlarında asla görülmemiş dinamik hız göstergesi ve gerçekçi süper araba kontrolleri ile beraber, inanılmaz reel araba simülatörü ses ve efektlerine haizdir.

araba yarışı – araba oyunları Apk Full indir

Bu otomobil sürüş simülatörü, havaalanı, çöl ve şehirler geçerken oldukca süper araba yarışı pistleri çok eğlenceli. Farklı yarış pistlerinde yarışmak için kendi süper arabalarınızı özelleştirme, bu süper araba yarış simülatöründe yeniden tekrar yarışmaya devam etmenizi sağlar. Yüksek kaliteli süratli yarış ile multiplayer ve çarşı modu ile en iyi otomobil oyunları.

Bu araba yarışı simülatörü, özellikle süratli araba oyunlarında kauçuk yakmayı seven yarış otomobil sürücüsü için hususi olarak tasarlanmıştır. Hız yarışını seviyorsanız, otomobil yarışı oyunlarından vakit deneme modunun karışımını ve reel araba simülatör oyunlarından fazlaca muhtelif süper ve hiper otomobilleri seveceksiniz. Daha ilkin denemediyseniz, yarış otomobillerinde süper arabalar devam eden inanılmaz bir zamana haiz olacaksınız.

Yeni Araba Yarışı Oyunu 2019 – Hızlı Sürüş Oyunu Özellikleri:
– Araba sürüş simülatörü en iyi yüksek kaliteli süper yarış arabaları
– Çok oyunculu araba oyunları yarış modu ve tek yarış modu mevcut.
– Hızlı otomobil oyunlarından benzersiz süper arabalar özelleştirme modu
– Tüm yarış modlarında 3D realist grafikler ve dijital sesler.
– Daha önce asla oynamış benzer biçimde araba yarışları.
– Gerçekçi süper arabalar Taşıma kontrolleri.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

araba yarışı - araba oyunları Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK araba yarışı - araba oyunları Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.