Bu uygulamayı bildir

Tanım

Apple TV Yeni Apk 2022

En sevdiğiniz tüm TV şovlarının hepsi tek bir yerde. Özel Apple Originals’ı Apple TV ’tan izleyebilirsiniz. Yeni ve popüler filmleri satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. Premium kanallara abone olabilirsiniz. Hepsi ancak size hususi olarak seçildi.

Özellikler

The Morning Show, See, Dickinson, For All Mankind, The Elephant Queen, Helpsters, Ghostwriter, Servant ve çok daha fazlasını içeren yeni hususi Apple Originals’ı her ay Apple TV ’ta izleyebilirsiniz.
Sadece dilediğiniz kanallara abone olabilir ve bu kanalları ailenizle paylaşabilirsiniz. Kanalları başka tatbik, hesap yada parola gerekmeden çevrimiçi veya çevrimdışı olarak, reklamsız bir halde Apple TV uygulamasında seyredebilirsiniz.
Yeni çıkan filmleri satın alabilir yada kiralayabilir veya en büyük 4K HDR film kataloğu dâhil olmak suretiyle 100.000’i aşkın filmden ve şovdan oluşan kataloğu keşfedebilirsiniz.
Şimdi İzle, şahsi listeniz olan Sıradaki özelliğini içerir. Bu özellik, en sevdiğiniz şovları ve filmleri süratle bulup izlemenize destek sunar ve izlediğiniz filmi veya şovu bütün aygıtlarınızda kaldığınız yerden izlemeye devam etmenizi sağlar.
Satın aldığınız veya kiraladığınız tüm filmleri ve şovları Arşiv sekmesinde kolayca bulabilirsiniz.

Apple TV Apk Full

Abonelikler, fatura sürecinin son gününden en geç 24 saat önce iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Abonelik başına sınırı olan sayıda eş zamanlı yayın yapılabilir. Apple TV özelliklerinin, kanallarının ve içeriğinin kullanılabilirliği ülkeye veya bölgeye gore değişebilir. Satın aldıktan sonra aboneliklerinizi Apple TV uygulamasında hesap ayarlarınızdan yönetebilir ve iptal edebilirsiniz. Gizlilik politikası için bkz. Https://www.Apple.Com/legal/privacy/tr ve Apple TV uygulaması yargı ve koşulları için bkz. Https://www.Apple.Com/legal/internet-services/itunes/tr/terms.Html.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Apple TV Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Apple TV Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.