Android için Video Oynatıcı Modlu Apk İndir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android için Video Oynatıcı Modlu Apk İndir 2022

Video Oynatıcı, güçlü ve hususi bir parlak zeka oynatma HD video oynatıcıdır.Video oynatıcı Android için Tüm Biçim, TÜM video formatlarını destek sunar, 4K / ultra HD video dosyaları, gelişmiş donanım ivmesi, akıllı oynatma, basit kullanım, şık tasarım ile en iyi HD video oynatıcıdır Ayrıca, özel videonuzun cihazınızı kullanan kişiler tarafınca silinmesini veya görülmesini de engeller.
Video Oynatıcı Tüm Biçim, ustalaşmış bir video oynatma ve yemleme aracıdır. Video Oynatıcı, tüm video dosyalarını otomatikman tanımlar, yüksek çözünürlüğünde olan oynatır, süratli ve pürüzsüz HD video oynatma kalitesinden keyif almanızı sağlar.
HD Video oynatıcı, Android cihazlarınız için lüzumlu bir yazılımdır. Videoların ve filmlerin keyfini çıkarmak mutlaka en iyi partneriniz!

Tüm Format Video Oynatıcıları:
Video Oynatıcı, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MOV, MP4, WMV vb. Dahil olmak üzere bütün popüler video formatlarını destek sunar.

Akıllı sınıflandırılmış videoları yönetin:
Video Oynatıcı, cihazınızdaki ve SD Kartınızdaki TÜM video dosyalarını otomatikman tanımlayarak, videoyu hızlı bir biçimde bulup oynatmanıza olanak tanır. Videolarınızı daha iyi yönetmenize destek verir. Ayrıca, videolarınızı hızlı bir şekilde tekrar adlandırabilir, kesebilir, silebilir ve paylaşabilirsiniz.

Yüksek nitelik ve HD oynatma:
Donanım çözme kullanarak Video Oynatıcı, donanım hızlandırmanın avantajından yararlanın. Android 8.0a kadar tüm cihazlarınızda hızlı bir biçimde çalışmaya başlayabilir ve en mükemmel filmleri oynatma deneyimi elde etmek için HD kalitesinde oynatılan en iyi HD videoların keyfini çıkarabilirsiniz.

Akıllı videolarınızı oynatın:
Video Oynatıcı, son olarak oynatılan ilerlemeyi ve HD Kalitede otomatik oynatmayı hatırlamanıza destek olan en iyi video yöneticisidir.

Android için Video Oynatıcı Apk download

Özel videolar için gizyazı ayarla:
Gizli videolarınızı gizlemek ve yönetmek için bir klasördeki güvenilir şifreyi girin. Özel videolara güvenilir adımlarla erişin ve hiçbir şey için endişelenmeniz gerekmez. Şifreyi unuttuysanız, şifrenizi güvenlik sorularınızla geri alabilirsiniz.

Kolay ve rahat test:
Video Oynatıcı, videoyu izlerken ekran parlaklığını ve video sesini kolayca ayarlamak için hareketleri destek sunar.
Videoların ilerlemelerini ve oynatılacak son veya sonraki videoyu süratli bir halde kontrol etmek için düğmeyi tıklayabilirsiniz. Buna ayrıca, kilitleme ekranı, yüzer pencere oynatma, yatay ve dikey monitör değiştirme, mevcut arayüzün kırpılması, monitör boyutları özelliklerinin ayarlanması sizin için hazır!

Şık tasavvur ve renkli temalar:
Video Oynatıcı, basit, şık bir yoldam ve fileli sahneler ile tasarlanmıştır. Özel video oynatıcınızı yapmak için altı renkli temanın en sevdiğini seçebilirsiniz.

HD Video Oynatıcı güçlü ve hususi bir zeki oynatma video oynatıcı. HD video oynatıcısında size en harika deneyimi sunmak için savaşım ediyoruz. Umarım video oynatıcısında oynayan filmlerin keyfini çıkarırsınız.

Uyarı: Video oynatıcı ücretsiz bir video oynatıcıdır, sadece çevrimiçi videoları indirmek için desteklenmez. Tüm çevrimiçi videolar YouTube tarafınca kullanım şartlarına uygun olarak sunulur.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Android için Video Oynatıcı Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Android için Video Oynatıcı Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.