Bu uygulamayı bildir

Tanım

AgeSA Mobil Modlu Apk İndir 2022

AgeSA Mobil

AgeSA Mobil ile bütün Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası işlemleriniz tek uygulamada! Kullanıcı dostu ve pratik arayüzü sayesinde tüm BES ve Hayat Sigortası işlemlerinizi AgeSA Mobil üzerinden süratli ve ergonomik bir biçimde yönetebilirsiniz.

Sözleşme ve Poliçe Görüntüleme
AgeSA Mobil üstünden Bireysel Emeklilik (BES), Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortanıza ilişik birikim, poliçe ve teminat detaylarını görüntüleyebilirsiniz. BES planınız için toplu ödeme yapabilir veya katkı payınızı değiştirebilirsiniz.

FonPro ile Birikimlerinize Yön Verin
Gelişmiş fon danışmanlığı fonksiyonu ile BES birikimlerinize kolayca istikamet verebilirsiniz. “Fon Dağılımı” ekranındaki Risk Profil Testi’ni çözerek size en uygun fonları belirleyip fon dağılımınızı AgeSA Mobil’den derhal değiştirebilirsiniz.

Hesaplamalar
Hayalinizdeki emeklilik için ne kadar birikim yapmanız icap ettiğini ve hayat ürünlerindeki ’e varan vergi avantajını AgeSA Mobil ile hesaplayabilirsiniz.

Canlı Destek
“Canlı Destek” ile yetkililerimize anında ulaşıp ürün ve hizmetlerimizle alakalı yardımcı alabilirsiniz.

Finans Haberleri
Bireysel Emeklilik fonlarımıza ilişkin performansı, piyasaların aktüel durumuna dair haberleri ve uzman görüşlerini “Finans Haberleri” ekranından inceleyebilirsiniz.

AgeSA Mobil Apk Full

Henüz AgeSAlı değilseniz de uygulamaya giriş yapmadan size en uygun birikim yada sigorta ürününü belirleyip başvuruda bulunabilirsiniz. Önceden yapmış olduğunuz başvuruların durumunu da kontrol edebilirsiniz.

Her türlü sorunuz ve talebiniz için bize uygulamanın İletişim ve Canlı Destek ekranından ulaşabilirsiniz.

www.Agesahayatemeklilik.Com.Tr

Görüntüler

Bağlantıları İndir

AgeSA Mobil Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK AgeSA Mobil Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.