ABC! eğitici çocuk oyunları Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

ABC! eğitici çocuk oyunları Yeni Apk 2022

ABC öğrenmeyi keyifli ve ödüllendirici bir sürece dönüştürmek için minik çocuklar için Alfabe oyununu kontrol edin!

Çocuklar için ABC, quot;harf izlemequot; mekaniğine haiz eğitici bir oyundur – harfleri tek tek öğrenin ve görkemli bir konunun tadını çıkarın!

2, 3, 4, 5 yaşındaki minik çocuklar için harfleri öğrenmek için harika bir alternatif aktivite. Dijital oyunla okula hazırlanmak asla bu kadar basit olmamıştı 🙂

Heyecan verici bir yolculuğa çıkıyorsunuz! Oh, bak, rüzgar fazlaca kuvvetli – mektupları kitabından uzaklaştırdı! Alfabe ABClerinin nereden geldiğini araştırın ve hepsini bulun! Harfleri kaydetmeniz ve yerlerine geri dönmeniz gerekecek. Gölde, evde ve hatta galakside bulunabilirler!

Yürümeye süregelen çocuk alfabesi oyunu, dokunma ve izleme için oldukca güzel ve büyüleyici görevlere haiz olduğu için, bebeğinizi harfleri öğrenmesi ve ayırt etmesinin yanı sıra bellek ve ince motor becerilerini geliştirmeye kolayca teşvik eder. Gerçekten de, çalışmak neşe getirebilir ve ABCmiz harfleri telaffuz etmede ve ezberlemede destek olacaktır!

Erkekler ve kızlar için okul öncesi oyunlarındaki klasik özellikler:

Sabunlarken ve yıkarken parmaklarınızla harflerin izini sürün – satırları hatırlayın – eğitici oyunlarla kolayca yazmayı öğrenin!

Anaokulu öğrenme oyunları ile mantığı ve dikkati geliştirin. Harfleri beklenmedik yerlerde bulun. Volkanları ziyaret edin ve sulara dalın, bir cadının evine girin ve kuş yuvasına tırmanın – bunlar karakterleri bulmanız ihtiyaç duyulan yerlerdir.

ABC! eğitici çocuk oyunları Apk Full indir

Çocukların kıkırdamaları ve öğrenme sürecine kendilerini kaptırmaları için malumat kartları ve keyifli alıştırmalar vazife başlangıcında!

Tüm karakterlerin parlak ve doygun renklerinin tadını çıkarın ve anaokulu öğrenme oyunlarıyla hoş bir şekilde büyülenin – bütün harfleri göz açıp kapayıncaya kadar bilirsiniz!

2-5 yaş ve üzeri küçüklere özel Alfabe ve ABC oyunları, çocuklarınızı daha akıllı ve daha parlak hale getirmek için olağanüstü animasyonlar ve renkli grafiklerle zenginleştirilmiştir!

⭐️Geri bildirimlerinizi ve izlenimlerinizi almaktan her zaman kıvanç duyarız: support@gokidsmobile.Com
⭐️Facebooktaki grupta: https://www.Facebook.Com/GoKidsMobile/
⭐️Instagram: https://www.Instagram.Com/gokidsapps/

Görüntüler

Bağlantıları İndir

ABC! eğitici çocuk oyunları Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK ABC! eğitici çocuk oyunları Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.